Soğukken tekleme

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiş bulmak zor olur muhtemelen. elinizdeki fişin içindeki pinler sağlamsa kablosuna bakılmalı. debimetre değişimi sonrası arıza kodlarıda silinmeli yapmadıysanız

_Vectra_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiş bulmak zor olur muhtemelen. elinizdeki fişin içindeki pinler sağlamsa kablosuna bakılmalı. debimetre değişimi sonrası arıza kodlarıda silinmeli yapmadıysanız

sildirdim geri yakıyor arıza ışıgını farkeden bir şey yok bence fiş de debimetreyi değiştirdiğim halde aynı hata kodunu veriyor fiş de büyük ihtimal çıkmacılarda v.s nerde bulabilirim yada tamiri yapılır mı acaba

Astra97

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı koşuyorum her hangi problem yok ne zaman patlak verirse

ama bu hava debimetreye takılan fişi nerden bulabilirim

Eğer yatak vuruntusu varsa üzerine gitme ekstradan krank değiştirirsin hatta piston kolunu kırar bloğu bile yarar.Hesabından çok daha büyük masraflar açar.Hava debimetresinin fişini ancak çıkma parça satanlardan bulabilirsin.

nahrom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra 20.16v sabahları soğukken tekleme nedeni nedir ?
Lpgli araclarda hep bu oluyor..soguk havalarda stop etmeden önce benzine geçirip bir muddet sonra stop edin..sabah benzinde iken rahat çalistigini goreceksiniz...

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ateşleme bobin hatası seninki istersen bir bobin dene bende de olmuştu bobinden çıktı ben hem bobinleri hemde bujileri değişmiştim.