Soft99 Fusso Light Wax 2,5 ay sonrası performansı

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Soft99 Fusso Light Wax 2,5 ay sonrası performansı

Hocam paylaşım icin teşekkürler.Gercekten bahsetmiş oldugunuz süre icerisinde araca yapışan o ince camur ve trafik filminin sadece basınclı su ile akışı bile beni cok sasırttı.Kendim nanolex washcoat kullanmama ragmen kirlerde boyle kolay akış hic görmedim yıkama esnasında.Profesyonel Car Detailing yapanların konularında da son kat olarak niye soft fusso 99 ile aracları koruma aldıklarını anlamış oldum.En kısa zamanda bende bitane edinicem inşaallah...

Son olarak,aracımı atas dls125 ile yıkıyorum,fussonun köpüge karşı direnci nasıl?yani nekadar süre aracın üzerinde kendini koruyabiliyor?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dls ile min 6 ay gideceğini düşünüyorum kışlık ve yazlık karıştırma oranlarını yaparak kullanmanız dahilinde.
ayrıca aracınızı sık yıkayamıyorsanız bile fusso ile kiri çözmek videodaki gibi sorun olmayacaktır. kışın imkanınız varsa hatta sıcak su ile yıkayın çok daha etkili olacaktır.
ürünün aldığımdan beri kendi aracımda denemek ilk defa nasip oldu ama uyguladığım kişiler oldukça memnundu. süreyi ilk kez kendim ölçücem.

fusso düşünen arkadaşlara bir de duyurum var  capo

ürünün King isimli yeni bir sürümü çıkacak araştırıp onuda deneyebilirsiniz ben bi süre daha elimdeki ile devam edicem maşallah 200gr bitmek bilmiyor  dancee birde ismetiğim sonucu aldığım için yenisini deneme ihtiyacı şu an duymuyorum :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MAŞALLAH Hakan güzel günlerde kullan :) Senin kar topunu ne zaman görsem beyaz alsamıydım acaba diye düşünüyorum :) Ürünün etkisine bayıldım. Gerçekten köpüğe vs. gerek yok. Ve kişisel fikrim o edition jantları çıkart tak mis gibi sportlarını :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
MAŞALLAH Hakan güzel günlerde kullan :) Senin kar topunu ne zaman görsem beyaz alsamıydım acaba diye düşünüyorum :) Ürünün etkisine bayıldım. Gerçekten köpüğe vs. gerek yok. Ve kişisel fikrim o edition jantları çıkart tak mis gibi sportlarını :)

çok teşekkür ederim Mücahit :) ürünün koyu araçlar için olanı da var düşünürsen deneyebilirsin.

söküp takma esnasında başlarında beklememe rağmen acele edip pek dikkatli davranmıyorlar bende bu yolu buldum :) sport jantlarımda wax lı bir şekilde kilerde kuzu kuzu yatıyorlar :)

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
dls ile min 6 ay gideceğini düşünüyorum kışlık ve yazlık karıştırma oranlarını yaparak kullanmanız dahilinde.
ayrıca aracınızı sık yıkayamıyorsanız bile fusso ile kiri çözmek videodaki gibi sorun olmayacaktır. kışın imkanınız varsa hatta sıcak su ile yıkayın çok daha etkili olacaktır.
ürünün aldığımdan beri kendi aracımda denemek ilk defa nasip oldu ama uyguladığım kişiler oldukça memnundu. süreyi ilk kez kendim ölçücem.

fusso düşünen arkadaşlara bir de duyurum var  capo

ürünün King isimli yeni bir sürümü çıkacak araştırıp onuda deneyebilirsiniz ben bi süre daha elimdeki ile devam edicem maşallah 200gr bitmek bilmiyor  dancee birde ismetiğim sonucu aldığım için yenisini deneme ihtiyacı şu an duymuyorum :)

Dls oranlarını aşmıyorum,aslında tavsiye edilen oranlar kadar şampuan kullanmıyorum bile diyebilirim ancak dls gercekten bu tip wax ve türevi boya korumaların düsmanı gibi geliyor nxt,nano farketmedi 2-3 yıkamada boncuklanmayı bitirdi(az kullanmama ragmen)İnşallah dediginiz gibi 6 ay gider,keza havalar iyi oldugunda 2 günde bir araba yıkayan biriyim.

Birde beyaz arac icin hangi isimli olanı alacagız?sanırım koyu renk araclar icin olan farklı

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fusso light wax almalısınız aracınız beyaz olduğu için birde fusso için tavsiyem soft99 trizex veya extra gold şampuanı kullanmanız bu fusso nun ömrünü arttıracaktır.

http://www.sanalpazar.com/Soft99-Fusso-Coat-12-Darkcolour__isp22790702

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Fusso light wax almalısınız aracınız beyaz olduğu için birde fusso için tavsiyem soft99 trizex veya extra gold şampuanı kullanmanız bu fusso nun ömrünü arttıracaktır.

http://www.sanalpazar.com/Soft99-Fusso-Coat-12-Darkcolour__isp22790702

Bilgi icin teşekkürler

Ben foam lance kullandıgım icin fırcasız yıkama şampuanı kullanmak zorundayım.Tavsiye ettiginiz sampuanlar wash mitt ile uygulanabilecek ürünler.Atas dışında cazip bi secenekte bulamıyorum malesef.Kir sökücü etkisi oldugu icin ph degerleri yüksek buda üstteki cila tabakasını etkiliyor sanırım

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Bilgi icin teşekkürler

Ben foam lance kullandıgım icin fırcasız yıkama şampuanı kullanmak zorundayım.Tavsiye ettiginiz sampuanlar wash mitt ile uygulanabilecek ürünler.Atas dışında cazip bi secenekte bulamıyorum malesef.Kir sökücü etkisi oldugu icin ph degerleri yüksek buda üstteki cila tabakasını etkiliyor sanırım

malesef... gülü seven dikenine katlanır misali oluyor :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahahhah Abdurrahman'ı da gördüm aylar sonra  :D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı: