sizler de benim gibimisiniz?

sinan_442

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben araba yıkamayı daha doğrusu araba temizlemeyi çok seviyorum.tatil günleri yerine göre sabah 11 de başladığım temizlik 4'e 5'e kadar sürüyor acayip keyf alıyorum.Hele bide hava güzel,toz kül yoksa deymeyin keyfime.Dışını yıkarım,süpürge ile içini çektiririm.camları birkaç defa silerim vs. vs.Benim gibi olanlar var mı aramızda???

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmazmı bende bir başlasam temizliğe en az 3 saat sürüyor fakat o kadar işçiliğe karşı mevsim yaz da olsa illaki yağmur yağıyor ve yaptığım tüm temizlik tabiki dış tamamen kirleniyor ne yapalım şans demekten başka bir söz bulamıyorum....

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben babam resmı cıldırıyor.bırakta bir kahveye gidiyım diye adamın bir pazarı var onuda ben alıyorum.bazen sınırlenıp arabasız gittiğide oluyo :D

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
beennnnnnnnnnnnnnnnnnnn:)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zeytinburnu shellde çeşme vardı.. arabamında bagajında kova-sünger-bez-sabun tarzı bişey falan.. arabayı park edip 10m ilerdeki çeşmeden suyu alıp alıp geliyoduk..tabi içini süperme şansı olmasada dışını keyfli bişekilde yıkayabilioduk, yani hem alanı müsait hemde suyu vardı zeytinburnu shellin... ama şimdi çeşmeyi iptal etmişler, o yüzden eskisi gibi arabayı yıkama keyfim kalmadı.. para oldumu garaj gidip yıkatıoruz..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ankara'daki ev bahçe katında, dışarıya araba yıkama amacıyla musluk yapmıştım. Hafta sonları veya boş vakitlerimde araba ile oyalanarak güzel vakit geçiririmdim. Özel kapalı garaj olduğundan her türlü alet edavat elimin altında olurdu. İzmir'de şartlar değişti. Aletleri oraya buraya sıkıştırıyorum diye eşim fırça atlıyor.

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayda bir temizlik ama detaylı temizlik iç ve dış..;)protectantlar,cilalar,vs..

Vectr-ALi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garajda Yıkıyorum ,ßenimde 2,5-3 Saatimi Alıyor Ama Garaja Sadece Yıkamak İçin Sokuyorum Çok Zahmetli İş Bi Sürü Kapı Var Kim Açacak :D ,Kış Aylarında Arabayı Hiç Yıkamıyoruz Ara Sıra Sileriz Hafif Nemli Bezle Bu Kadar. :D:D

Bide Bi Sorum Olacak Lastiklerin Parlamasına Kola (ßildiğimiz Kola İçtiğimizden) Jantada Vazelin Sürün Diyorlar Sorayım Dedim ??