Sizin Ben Vicdanınızı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu tipler yüzünden gece araba kullanmamaya çalışıyorum. Adam karşıdan geliyor sellektör yapıyorum ama nafile en sonunda yolu hiç görmediğimden tamamı ile durmak zorunda kalıyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şerefsizlikten başka bir şey değil. Gerçekten canım sıkılıyor bu duruma. Adam gibi araç kullanan kalmadı ki... saygı yok sevgi yok şerefsizlik aldı başını gitti. Şerefsiz iyi bir halt yapmış gibi takıp geziyor bu şerefsizlere de ulan bu ne diyen yok.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
abi sıkmayın canınızı burası Türkiye malesef bazı şeyler ne yaparsak yapalım değişmiyor

Ercan22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yemin ederim gece yol yapmaktan nefret eder oldum.
Kimse karşısındakini düşünmüyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu farlar insanı canından eder arkadaşlar. Çünkü şerefsiz öyle bir far takıyor ki yeminle resmen kısmı körlük yaşıyorsun. Arkadan gelirken yeminle önünü göremez oluyorsun. O değil virajlı bir yolda bu şerefsiz karşına birden çıktı anda resmen dünya kararıyor...

Bunlara ben artık insan bile demiyorum. İnsan olan insan bu şerefsizliği yapmaz.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlara yapacak birşey yok ister uzun yak ister 4lü yak ister sellektör yap umursamazlar.sende yolu görecem diye çabala.
artık akşam vakitlerinde sellektör yapıp yol istesen bile suç ya çekilmiyolar yada ani manevra yapıp yol verip seni arkadan taciz ediyorlar.kimsede saygı kalmamış.ankara için özellikle akşam optimumdan çevre yoluna çıkıp ostimin çıkışına geldiğimde millet sanki rally ye katılmış kıyasıya yarışır gibi otobana çıkar çıkmaz lodoslama sol şeride geçmeleri yokmu.adam rampayı çıkamıyor sol şeridi kapatıyor 70 le gidiyor.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi namıma konuşuyorum çoğu arabamda o kıytırık xenonlardan taktım kimindede vardı...yine olsun yine takarım,ama farımın ayarı evlerin 3. katını aydınlatmıyor kimseninde gözünü sökmüyor...
benim işim km yapmak özellikle geceleri tek şikayetim ayarsız fardan ve yağmurda veya normal havada arka sis açan.....çok nadir dir xenon dan şikayetçi olduğum oda ayarsız sebebi budur...
herkes bi tutturmuş xenon diye sövüyor anlamadım bende bi mi bozukluk var ...klişe oldu ya..50 tane konu var bunla ilgili..
nadir abi seviyorum seni :) özledim vallahi :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
kendi namıma konuşuyorum çoğu arabamda o kıytırık xenonlardan taktım kimindede vardı...yine olsun yine takarım,ama farımın ayarı evlerin 3. katını aydınlatmıyor kimseninde gözünü sökmüyor...
benim işim km yapmak özellikle geceleri tek şikayetim ayarsız fardan ve yağmurda veya normal havada arka sis açan.....çok nadir dir xenon dan şikayetçi olduğum oda ayarsız sebebi budur...
herkes bi tutturmuş xenon diye sövüyor anlamadım bende bi mi bozukluk var ...klişe oldu ya..50 tane konu var bunla ilgili..

Nereler desin? ;) ya Caner yeminle din iman kalmadı ya. O kadar yani...

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siz şehir içinde gezmediğiniz için pek denkgelmemiştir. Yoksa Eskişehiryolu, istanbul yolu gibi yerlerde görme kaybı yaşıyoruz. o denli yani...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bende Xenon kullanıyorum MERCEKSİZ. Buyrun gelin istediğiniz yolda karşılıklı gidelim rahatsız edecek mi etmeyecek mi? Bir kaç kişi yüzünden herkese açık bi forumda bütün Xenon/Beyaz far kullananlara ŞEREFSİZ diyemezsiniz,böyle bi hakkınız yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...