size bişey danışabilirmiyim???? JBL GT5-A3001E ANFİ

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a arkadaşlar elimde 30 cm 1200w 300wrms değerli bi sub var bunun yanına cs1204 de eklemek istiyorum veya 1200w lık nikalaj göbekli jbl eklemek istiyorum + bi takım kompanent bu anfi benim takmak istediklerimi besler mi ve bana bi sıkıntı çıkartabilir mi bilginizle beni aydınlatırsanız çok sevinirim 10 15 gün içinde sistemimi güncellemek istiyorum

JBL GT5-A3001E ANFİ

JBL-GT5-A3001E-ANFI-BASS-AMFISI-PROFESONEL__16590022_0.jpg

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu amfi 1 ohm çalışma özelliği olan bir ürün.Ama sen bu ohm a uygun sub bulabilirmisin bilemem.
Elindeki 2 subı birlikte bağlarsan 2 ohma düşersin en azından.
ama toplam rms olarak 2 sub beslemesi mümkün değil.Tam kapasite olmasa da yine de çalışır.Sesi çok fazla ve sürekli olarak açmayacaksan çalışır.
+olarak komponent takım demişsin ama bu amfi mono_Onunla comp besleyemezsin.

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JBL GTO-1004,4 bu anfi için ne dersiniz peki veya bu siteme uygun bi anfi önerebilirmisiniz ??? bende araştırıyorum ama yarım yamalak bilgiyle ne kadar olur ki:(????

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. önerdiğin amfi sub ları normal bağladığında bile kaldıracak nitelikte görünüyor ( 320W RMS x 2 Channels at 4 Ohms ) . ancak komponentler için ayrı bir amfi alsan daha sağlıklı olur gibi, lakin bunlara bass frekans girer komponent amfisindede ince ayarla kaliteli ses alabilirsin, tabi hepsini bununlada sürmek senin tercihin

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
JBL GTO-1004,4 bu anfi için ne dersiniz peki veya bu siteme uygun bi anfi önerebilirmisiniz ??? bende araştırıyorum ama yarım yamalak bilgiyle ne kadar olur ki:(????
bu amfiyle 2 bası beslersin.ama sana tavsiyem 2 adet sub kullanacağına 1 adet 38 lik rockford p2 yi mono bir amfiyle besle.istediğin ses ve tonu alacaksın emin ol.midler içinde eğer tek çift kullanacaksan 2 kanal yine jbl olabilir.rms leri uygun olsun yeter.

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. önerdiğin amfi sub ları normal bağladığında bile kaldıracak nitelikte görünüyor ( 320W RMS x 2 Channels at 4 Ohms ) . ancak komponentler için ayrı bir amfi alsan daha sağlıklı olur gibi, lakin bunlara bass frekans girer komponent amfisindede ince ayarla kaliteli ses alabilirsin, tabi hepsini bununlada sürmek senin tercihin

kapılara iki takım For-x 1013 600 w 2 Yollu Hoparlör Setidiye düşünüyorum
bu anfi kompanenetlerde ne gibi bi sıkıntı doğurabilir ki mesela????

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu amfiyle 2 bası beslersin.ama sana tavsiyem 2 adet sub kullanacağına 1 adet 38 lik rockford p2 yi mono bir amfiyle besle.istediğin ses ve tonu alacaksın emin ol.midler içinde eğer tek çift kullanacaksan 2 kanal yine jbl olabilir.rms leri uygun olsun yeter.

abi elimde bi 1200w lık var bide hediye gelecek yoksa bende sadece tek bi sub koyacaktım 1600 veya 2000 ama elimde varken onları kullanayım diyorum yada satmaya mı kalksam acaba:)????

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sat bence.2 sub hem çok yer kaplıyacak.Hem de ses olarak bence iyi bir tonlama vermeyecek.4 kanal bi jbl amfi al.2 kanalına 1 çift comp sür.Diğer 2 kanalı köprüleyip tek sub besle.Hem maliyet azalır hem de daha mantıklı bir sistem olur.