Sizce?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota Starlet o fiyatlara karsima cikanlarin en iyisi gibi , hic binmemekle birlikte , toyota sorun cikarmaz heralde , diyerek alinasi bir araba gibi , sadece piyasasi yavas olabilir .

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba isi sans isi ya , arkadas 1.9 TDİ toledo idi sanirim onun fullunu , pert kayitli , full boyali sekilde esek niyetine binmek icin 13 bin tl ye aldi , ne bir kez yolda kaldi , nede 1 kurus masraf yapti , hatta gectigimiz yaz bayagi ciddi bir turkiye turu gibi bisey yapti :) garip ama denk geldimi de geliyor :)

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KARDEŞ bu ara ikinci el fiyatları da uçtu.işin zor.24-25 liraya benzinli Corsa veriyorlar d kasa.13-15 bin lira olsa yumurta kasa accent alırdım.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
206 al derim. parçası ucuz :D komple ön takımı 180 tl.
ön takımı sağlam olsun. göstergeleri sağlam olsun . taş çatlasın 1000 tl masraf yapsan sorunsuz binersin.
ben öyle yaptım 1000 tl'yi geçti benim biraz ama şimdilik sorunsuz. kafam raad :D

Arkadaş zaten para harcamaktan bıkmış Fransız ile niye uğraştırıyorsun. :D 206 herkese gelmez otomobilde anlayan insan alır. Diğer türlü elektronik aksamdı , alt takımdı , konfordu derken kaideye almaz.

gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
opel forumunda kimse opel tavsiye etmemiş, ilginç!
corsa b alabilirsin, tabi arabaya iyi servise sok tamamdır.
donanım ,elektronik az olduğu için fazla sorun yaşamazsın...

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gidişat hyundai'ı gösteriyor. dediğim gibi, geçiş arabası olacak 2-3 yıllığına belki. vectrada yaşadığım hayal kırıklığı neticesinde cam kırılsa naylonla kapatacağım yani masraf yapmaya ancak o kadar meyilliyim. o yüzden opel mi aman :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
opel forumunda kimse opel tavsiye etmemiş, ilginç!
corsa b alabilirsin, tabi arabaya iyi servise sok tamamdır.
donanım ,elektronik az olduğu için fazla sorun yaşamazsın...

Eski bir araç bilinmedik birinden alınacak OPEL sadece araç değil başa beladan başka bir şey olmaz.

Opel araç alacak ise bir kişi bence sıfır alacak beş yıl dolduktan sonra satacak ya değilse opel adamın ocağına incir ağacını diker.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ne kadar abartıyorsunuz bu markaları sanki aynı kullanım şekli ve bakım aralıkları ile başka araç alıp kıyaslanız durum değişecek. Bunlar hep kliseleşmiş şeyler.. Ayrıca konu sahibi arkadaş söylediğimi ya görmedin yada görmemezlikten geldin ama alacaksan Mazda al. O fiyatlara alınacak en mantıklı ve sorunsuz araç olur.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigran, mesajını gördüm. Forumda mesaj yazarken yazılan her mesaja tek tek cevap vermeme gibi bir huy oluşmuş bende, genel fikir üzerinden gidiyorum genelde, o yüzden cevap vermediğim için özür dilerim.

Mazda 323 ilk kullandığım arabalardan bir tanesi, kullanımı kolay çok rahat ve güzel bir araç, biliyorum. Ama kullandığım aracın ta kendisi ki bir arkadaşımın aracıydı, trafikteyken bir beton mikseri aracı görmeyerek düşük hızlarda önüne kattı ve arabanın kapısını çamurluğunu vs. her yerini bir güzel traş etti. Bu parçaların çıkmalarını bulana kadar canları çıktı yani böyle bir problem yaşadılar.

Ama düşünmediğimi veya es geçtiğimi zannetmeyin, üniversite öğrencisiyim ve vizeler yaklaşıyor, buraya bir gün mesaj yazıp 3 gün belki bu siteyi açamıyorum. Opel konusuna gelince, ne yalan söyleyeyim, makyajlı kasa vectraları gördükçe imreniyorum, ama biraz gerçekçi olalım, 3 adet opel servisinin olduğu sanayide neden 1 adet Renault servisi var mesela? Haydi diyelim haklısınız, opelde yaşanan bu sıkıntı her markada mevcut. Peki biz bu opel servislerine en çok hangi araçtan ekmek yediklerini sorsak? Bence cevapları uzay kasa vectra olur, teknik serviste de okkalı bir yere sahiptir vectra b1ler. Doğrudur, zamanında yanlış insanlar kullandı, yanlış ustalar baktı, doğrudur. Ama ben buna bakmam, vectra b'ler trafiğe çıktığında ben daha okula gitmeyen bir çocuktum, o zamanların makam arabası olması benim sorunum değil, bugün bir Hyundai alsaydım arabaya motor hariç 5 bin lira masraf yapsam ikinci bir 5 bin lirayı ister miydi sizce?

Tabi bunlar benim şahsi görüşlerim ve tamamen kişisel tecrübelerime dayanan şeyler.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra f al bin keyfine bak parçası bol ucuz rahat araba sağlam araba az yakar çok kaçar ecotech olmasada olur 8 v likte olur.