sizce ne yapmalıyım...

hmzkcz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 model 18binde bir vectra c2 mız var. babamın emekliliği yaklaştıgı için bahce işlerine sardı bir bahce almayı düşünüyor. burayı kendi kafasına göre düzenlemek için biraz büyük bir araç gerekli yani kendi bişeyler götürcek getircek taşıycak falan:D aklımızda iki secenek var ya suankı aracımız durup iyi kötü bir doblo veya partner gibi bi arac almak 12 13 bin liraya. yada bu aracımızı verip %37 ötv indiriminden yararlanarak yeni doblo panorama almak... yeni dobloyu alırsak eger ya kafa kafaya yada uste para alıcagız benim %40 engelim var bundan dolayı otvsiz almayı dusunuyoruz... kararsızım opelden memnunuz ama dobloda cok cezbediyor:D sizin fikrinizi almak istedim şimdiden teşekkürler arkadaşlar...:)
Birde benim aracım ne kadar eder suanda gümüş gri renkte 2008 model 1.6 lpg li comfort ancak kazası var tampon ve kaput değişti kaputta cok fazla hasar yoktu aslında hafif bir bükülme vardı alümınyum alaşım falan dediler düzeltemeyiz dediler değiştirdiler:) camurluklarda falan bişey yok ne gecer acaba..?