Sizce Mantıksız Değilmi?

vetuar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
202 TL deli para be mercedesi tercih ederim valla

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünyanın en kaliteli aracı olsa bile Hyundai amblemi direksiyonunda ve muhtelif yerlerinde aksini iddia eder şekilde gözünüze batmaya devam eder. Büyük konuşmak gibi olmasın ama kesinlikle alınmaz gibi geliyor. Taklidiyle uğraşmaktansa gider orijinalini alırım, yani S serisi :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bu örneğin üstüne heralde artık kimse almaz Genesisi....

bende anlamiyorum Aras cigim neden acaba bazi araclar bu kadar abartiliyor benim memleketimde.
orta direk standartlardaki arabalar sifir bura fiyatina yakin ama biraz lüx sinifa gecince acayip ucurum var arada, yapin fiyatlari normal alsin vatandas dimi ama..

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anlamiyorum Aras cigim neden acaba bazi araclar bu kadar abartiliyor benim memleketimde.
orta direk standartlardaki arabalar sifir bura fiyatina yakin ama biraz lüx sinifa gecince acayip ucurum var arada, yapin fiyatlari normal alsin vatandas dimi ama..

iste abi turkiye boyle valla , ama bazi arkadaslar opeli begenmez oldular ben anlatamadim gitti, dedigim gibi burda opel alacaginiz paraya (avrupada) audi yada vw alabiliyorsunuz.sanirim bizimkisi bi opel sevgisi :D