Sizce Hangisi Daha İyi???

Siz Olsanız Hangisini Seçerdiniz??

• Kullanılan toplam oy
    67

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaşLar merhaba.. Bu aralar araba değiştirme konusunda havalanıyorum sonuç ne olacak bilemiyorum ama ufaktan bakınmaya başladım.. Hatchback araba istiyorum biraz spor olsun artık kafamda bikaç farklı modelde seçenekler var sizlerin yorumunu alabilir miyim??
Benzin fiyatları , lpg de oluşan sorunlar nedeniyle dizel araç istiyorum daha önce kullanmadım ama LPG nin sorunlarıyla uğraşacağıma dizelin bakımına 3 kuruş fazla veririm daha iyi gibime geliyor..

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seat Leon 1.4 TSI Stylance diyorum ben , makyajlı kasa, şimdi herkes diyecek iç mekanı şahin gibi ,ama motoru,donanımı,ve sportif görüntüsü yeter.

Focusu eliyorum , tamamen şirket arabası olarak geliyor aklıma, tasarımıda rakiplerine göre iyi değil, o paraları hak edeceğini düşünmüyorum.

Fiat Bravo'da iyi ve başarılı bir araç, özellikle dizeli yüksek torku ile dikkat çekiyor,donanımı falanda iyi , alınabilecek bir araç ama Leon daha ağır basıyor. Kendi görüşüm

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
24_Regular_0202.gif
24_Regular_0202.gif
testinde sağlamlık bence önemli oyüzden leon ve bravoyu salladım ford çok eski marka ve sağlam

hakanatila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus bunların arasında en az problem çıkaranı, 2000 yılından beri kullanırım periyodik bakımdan başka hiç servis görmedim, dizeli 2007 de aldım mükemmel bir motor (sesi dışında)

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların bırde resımlerını koysan herkes leon der benım tercıhımde leon

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim gönlüm leondan yana ama değerini cabuk kaybediyor.. Bi kaç yıl sonra aldığın fiyatın çok aşağısına gidiyor.. Ford da bu bakımdan idare eder gibi ama oda şirket arabası gibi oldu artık Bravonunda performası ve iç dizaynı hoşuma gidiyor...

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
leon derim ben . genel kanı diğerlerine göre daha çabuk değer kaybettiği ama görüntüsü bitiriyo.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
1.4 tsi leon güzel araba... focus hb olursa iyi ama titanium paket olması gerekli... bravo almazdım sanırım...