sizce hangisi? ( astra cd, focus ghia hb, 206, megane rxt )

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra cd tabikide.çünkü konfor, ekonomi,güvenlik,kalite,sağlamlık,yakışıklılık... hepside astra da var.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra güzel ama Focus un da ferah bir iç mekanı var ayrıca debriyajının kavraması astraya göre çok daha iyi şehir içinde fazla yormuyor insanı ama insan bir yerde güven hissi duymak istiyor bu noktada astra tabiki ama Focus Ghia da güzel araba diğer araçlarıda bu listeye hiç katma bence onların ayrı bir grubu var

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra cd yerine elegance olursa kesinlikle astra.astra cd olacaksa ben fazla yakıt tüketimine güwenlik konusundaki tüm çekincelerime rağmen focus derim.şuan amerikada olan bir arkadaşım kendi sölediği kadarıyla 30 km hızla giderken dört yol ağzında arabaya çarpıp focus pert etti.fotoğrafı hala daha duruyor aracın...

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bulduk bi araç astra edition 2001 model 19 bin ytl dediler. araç full. sunroof deri koltuklar cd çalar 78000 km de sizce nasıl

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fena değil fiyat bence ama bakımları yaptırmış mı triger falan filan ben pek anlamam ama aldıktan sonra masraf cıkarcak mı onu da bir ogren

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra ya tek geçerim özellikle edition olmalı

pamu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edition neden mi?
benden 2001 var
-sunroof-klima-abs-otoşanzuman-deri döşeme-parkpilot-cd changer-kol dayamalar-far yükseklik ayarı-cam kaldırma modülü-vs,vs.lovato sıralı lpg hepsi hepsi 20000 ytl'ye mal ettim daha donanımlısı ve ucuzu varsa al derim.