Sizce Hangi Marka Daha Kaliteli ??? Yardımlarnızı beklıyorum....

SNR!!!

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze ıyı aksamlar benım opel astra 1,6 elegance arabam var ve bu son gelen benzın zamlarından sonra arabanın karnı oldukca aç :D lpg taktırmak ıstıyorum arabaya sızce hangı marka kullanmalıyım yardımlarnızı beklıyorum ....

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda arama yaparsanız birçok marka hakkında bilgiler mevcut.Konu açmadan önce arama yapmanızı öneririm.Genel olarak size önerilen BRC olucaktır.

SNR!!!

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baktım ama her konuda farklı markalar belırtılmıs ve bellı bı standart yok bende ıcım rahat olsun dıe kendım konu acmak ıstedım ve aracıma en uygun kıt hangısı bunu bılmek ıstedım

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En uygun diye bir kavram yok ustası iyi olsun diyecek herkes size.Onun dışında lpg beyni yerli olmasın diyeceklerdir.

SNR!!!

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıste boyle cevaplar benım ıyıce kafamı karıstırıyor abı :D bırı der landi bırı der brc bırı der prıns bırı der atiker napcm ben ya bıde lpg takıldıktan sonra araba tekrar muane olması lazımmıs benım aracımda 2 numara cam fılmı var tekrar lpg ıcın muaneye gırınce cam fılmnden gecememe gıbı bı durum olurmu acaba ????

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkeze ıyı aksamlar benım opel astra 1,6 elegance arabam var ve bu son gelen benzın zamlarından sonra arabanın karnı oldukca aç :D lpg taktırmak ıstıyorum arabaya sızce hangı marka kullanmalıyım yardımlarnızı beklıyorum ....

Benimde 1.6 motorlarımız aynı zannedersem,fikir olsun diye söylüyorum BRC taktırdım 1200km dir ne bir sıkıntı ne bir tekleme ne bir sallama oldu,tüketimde tatmin edici.Tabi saglam bir usta şart.

cawlayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam ben atiker taktirdim yeni yazilimli olandan çok memnunum.

SNR!!!

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde 1.6 motorlarımız aynı zannedersem,fikir olsun diye söylüyorum BRC taktırdım 1200km dir ne bir sıkıntı ne bir tekleme ne bir sallama oldu,tüketimde tatmin edici.Tabi saglam bir usta şart.
bende landirenzo ve brc arasında kaldım bıde atıker var tbıı hem fıyatıı hemde servs agı bakımından oda cekıcı gelıo bna ama son kararı bu hafta ıcınde ya brc yaada landirenzo arasında verıcem..

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Lpg

Lpg konusunu uzun zaman önce çok derin şekilde araştırdım. Forumda bir çok arkadaşın dediğin gibi lpg markalarının neredeyse tamamı birbirinin aynıdır. En önemlisi montaj ustalığıdır. Esasen enjektör, emme manifoltunun sökülerek direk monte edilmesi gerekir. Ancak bu işlemi hiçbir lpg montaj firması yapmaz zira işlerine gelmez. Bu yüzden ters matkapla jel sürerek delme işlemi yaparlar. Burada mantık enjektörün emme manifoltuna en yakın yerden delinmeye çalışılması şeklindedir. Direk montaj işlemini halihazırda ülkemizde sadece Teleflex gfi adlı marka yapar ama onlarda bunu yapıyorlar diye iki katı para istiyorlar. Kısaca tercih sizin ama mutlaka referanslı bir yere gidin.
Saygılarımla.