sizce haklımı....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben şahsen normal şartlarda 11-12 ye satılan bir Vectra almam. 97-98 temiz bakımlı bir Vectra en az 13,5-14 arasıdır. Servis geçen sene benim arabama en fazla 12,5 eder dedi. Ben aynı temizlikte bulun 16 vereyim dedim, telefon numaramı aldılar ama aramadılar. Normal şartlarda kimse elindeki kaliteli malı ucuza vermez. Galericiler nedense bu iş çok iyi biliyorlar. Ellerinde temiz bir Vectra olsun, bakalım 11'e verirler mi? Arkadaşım arabaya kısa süreli bineceksen, sıkışınca hemen satıp paraya çevirmek istersen Tofaş veya Renault grubu al derim. Ama ben güvenlik, konfor, araba kullanmanın zevkine varmak istiyorum diyorsan tartışmasız Opel açık ara öne çıkar.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
döküğünü alma temiz bulursan niye üzsün her araba öyledir sonuçta 11 yaşında araba dedikleri biraz doğru döküğünü toparlayamazsın çok maliyetli olur ama temizse kolay kolay bi sorun olacağını sanmıyorum bendede 97 gl vardı 9 ay kadar bindim aldığımda temizdi yağını suyunu değiştirdim 30binde km yaptım hiç bir arıza vs çıkarmadı

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben şahsen normal şartlarda 11-12 ye satılan bir Vectra almam. 97-98 temiz bakımlı bir Vectra en az 13,5-14 arasıdır. Servis geçen sene benim arabama en fazla 12,5 eder dedi. Ben aynı temizlikte bulun 16 vereyim dedim, telefon numaramı aldılar ama aramadılar. Normal şartlarda kimse elindeki kaliteli malı ucuza vermez. Galericiler nedense bu iş çok iyi biliyorlar. Ellerinde temiz bir Vectra olsun, bakalım 11'e verirler mi? Arkadaşım arabaya kısa süreli bineceksen, sıkışınca hemen satıp paraya çevirmek istersen Tofaş veya Renault grubu al derim. Ama ben güvenlik, konfor, araba kullanmanın zevkine varmak istiyorum diyorsan tartışmasız Opel açık ara öne çıkar.

benim galerici arkadaşta temiz 90binde 97 model gls var beyaz pırıl pırıl araba 15 bin ytl istiyor temiz araba herzaman 1-2 fazla eder tabiki

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
benim galerici arkadaşta temiz 90binde 97 model gls var beyaz pırıl pırıl araba 15 bin ytl istiyor temiz araba herzaman 1-2 fazla eder tabiki
Otomatik vites mi? Temiz ve otomatikse neden olmasın? ( LPG'siz olacak )

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş boş konuşmasınlar.O galericiler değil mi ki vectra alacağım zaman 99-2000 model vectraya 11-12.000 ytl diyen.Bir de diyorlar ki 2.0 değil de 1.6 motor olan daha iyiymiş.Hiçbiri birşeyden anlamaz onların.Bildikleri tek şey var nasıl kazık atarım kar ederim.Aldanmayın,inanmayın.İyice araştırıp ondan sonra karar verin.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galericinin elinde yoksa tabi seni üzer der:D:D elinde ne varsa o en mükemmelidi zaten galiriciler için:D:D