Sizce Astra H'ımı satmalı mıyım?

cocotr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki ne kadara gider dersiniz?

36300'e aldım, motor koruma,park sensörü,cam filmi,boya koruma, Philips Xenon Kit, Philips 5000k sis ampülü, orta kol dayama, cruise control gibi donanımlar ekledim. Ha bir de aracın ilk bakımı ücretsiz.

Bunların hepsini topladığımızda 3500 YTL gibi bir masraf var araçta.

Sizce ne kadara ilana koymalıyım, tok satıcıyım neticede ?

Bu arada araç 10.000 KM 2007 model Ağustos çıkışlıdır.

ABS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki ne kadara gider dersiniz?

36300'e aldım, motor koruma,park sensörü,cam filmi,boya koruma, Philips Xenon Kit, Philips 5000k sis ampülü, orta kol dayama, cruise control gibi donanımlar ekledim. Ha bir de aracın ilk bakımı ücretsiz.

Bunların hepsini topladığımızda 3500 YTL gibi bir masraf var araçta.

Sizce ne kadara ilana koymalıyım, tok satıcıyım neticede ?

Bu arada araç 10.000 KM 2007 model Ağustos çıkışlıdır.

Bu masrafın uzerine aracın yatacagı zaman aralıgındaki Motorlu tasıtlar Vergisini de eklemek lazım.Otoparkın nasıl oldugunu bilmiyorum Yıkaması yoksa 15 gunde bir de hafta sonları kullanırım dersen bi de 1o lira dıs yıkama :D
Babamın dedigi gibi siz nasıl hergun para harcıyorsanız otomobil de hergun para harcıyor...Hesap kitap isi..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şirkete deyin ki
ataba vermesinler, benzin parası + maaşa zam yapsınlar
astranızla gezin ;)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra

Ekstra donanımlar satarken fiyatta gerçek değerini kazandırmıyor.Şu sıralar zaten piyasa 0 araç kampanyalarına rağmen kötü. Satmana değecek bir fiyatla internete ilan ver, gerisi Allah Kerim.

cocotr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yok öyle bir opsiyon, ayrıca mantıklı mı sizce...

Kendi aracımın km'si artsın,fiyatı günden güne düşsün diye onu mu kullanayım. Satmamak bir seçenek olsa bile yatar araba km'si artmaz.

Ben satmaya karar verdim, parayı bankada çeviririm büyütü gider 2009 da çıkanlardan alırım.

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence satmamanı tavsiye ederim, arada bir biner aracı hareket ettirisin

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım aracı sat parayı yemeden bankaya koy faız yyınce o para zararında olmaz ama sana tavsıyem xenondur tepy tır flean onları sok koy kenarı kalsın yenı alınca takarsın sımdı bosu bosuna o aracı yatırp aracada kendınede zarar verme yatan arac her zamn masraftır kullanmaya kalkınca bı ton masraf cıkar bı an once sat bencede

neden böyle düşünüyorsunuz anlamadım neden söksün araç burada forumdaki bir arkadaşa gidecek belki

cocotr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçtan söküp alabileceğim bir Xenon farlarım olabilir ki, ben üstünde satmayı tercih ederim fiyata olan katkısından dolayı. Şirket aracına xenonları takamayabilirim, taksam bile Astra'nın far yapısı göz almayı önlüyor, Toyota'larda fln kör edebilir Philips 6000K Xenon.

Bazı arkadaşlar arada bir çalıştırırsın fln demişler, tabiiki yaparım ama saçmalık değil mi. Şimdi 7-8 ay araç yatıcak, o süreçti bankadan faiz gelirimden olacağım. Hem de aracın modeli eskiyecek, bir de yeni kasanın duyurulduğunu düşünün 2009 başı içi aracımın değeri 30.000 ytl'nin altına inecek. İki taraftan da kaybım olacak.

Tamam ben de evladım gibi seviyorum arabamı ama ne yapalım böyleymiş. İşallah ilerde yeni kasa alır ona aksesuar ekleriz.

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam satmam.senin başına gelen olayın aynısını bende yaşadım.benimde iş yerinin taşınması olayıdı.banada dediler araba verice servis çek diye bende olmaz dedim kendi arabamla çekerim dedim.istemediler ama zorla ikna ettim. ve astramla servis çektim.dediler biz senin dediğini yaptık sende bizim dediğimizi yap dediler.2 ay gecede 15 saat çalışıcan dediler ok dedim.

ama iyi para kazandım.birde içine media center kurdum anlatılamaz bir zevkti.

diyeceksin km ne alemde şu an 53.000 de ama değer be kardeş

yinede sen bilirsin kardeş sadece paylaşmak istedim.