sizce aracımı satıyımmı ?

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi akşamlar bugün bi arkadaşım aracıma 20500 teklif verdi benimde gönlümde vectra c yatıyo sizce satıyımmı çok temiz bitane vectra c buldum 1,6 confort modeli çift yölü dijital klima filan var arabada kum grisi renginde boya degişen yok 130000 de 2004 model 25000 e kararsız kaldım ne dersiniz tavsiyeleriniz nelerdirbu arada benim aracım 98 astra cd 108000 de beyaz renk tertemiz arabam boya degişen yok bende de

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model parası vermişler ama araban hatasızmış eder yani. ben olsam satardım gönlümde yatanı alırdım:)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
5000 TL fark da az değilmiş hani...

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam düşünmeden satardım ve vectra c yi alırdım hem model yükseltmiş olursun hemde bir üst sınıfa geçmiş olursun

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5000 TL fark da az değilmiş hani...

yorumlarınız için hepinize teşekkürler az degil abi doğru ama astra g ile vectra c arasında çok fark var en önemlisi sınıf farkı var diyorumya içimde hep o araba var çok seviyorum hemde bu arabama kıyamıyorum :) bilmiyorum garip bi çelişki bendeki

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Astra'dan çok sıkıldıysan neden olmasın?

İyi bir geçiş olur ama hem 5.000 TL fark hem de Astra'nın temiz olması yönlerinden düşündürür.

Yok ben Astra'mı seviyorum diyorsan hiç bulaşma bence. Araç değiştirmek macera gibi gelmeye başladı bana. Yaşlanıyor muyum neyim? :)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarınız için hepinize teşekkürler az degil abi doğru ama astra g ile vectra c arasında çok fark var en önemlisi sınıf farkı var diyorumya içimde hep o araba var çok seviyorum hemde bu arabama kıyamıyorum :) bilmiyorum garip bi çelişki bendeki

ben bir astra G kullanıcısı olarak; eğer 5000 i verirken sıkıntıya girmeyeceksen alacağın aracı iyi biliyorsan hiç çelişkiye kapılma al ileride neyseki değiştirmişim dersin mutlaka;)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer ekonomik durumunu sarsmıyacaksa değiştirebilirsin..arkadaşların dediği gibi değişiklik iyidir anlattığın kadarı ilede vectra temizmiş senin aracın gibi kaybın olmaz diye düşünüyorum en azından üst sınıfa geçmiş olursun