Siz siz olun,arabanızı gelin arabası yapmayın!

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu haftasonu benim araba,kuzenimin düğünü için gelin arabası yapılacaktı ama son anda amcamın arabaya karar verdik pek uygun değildi benim veccy.yapılan araba 2001 lagunaydı ve çok pişman olduk çok.araba süper oldu yıkatma,süsleme falan.çok göz alıcı duruyordu.ama gelin almaya giderken bir çocuk çevirmesinde(yaklaşık 8-9 kişi tinerci)cam arasından para vermek için torpidoyu açtığımızda paraları gördüler(kapıyı açtılar) ve o an bir saldırmayla alıp kaçtılar.ben arkadaydım,önde yiğenim oturuyordu.çocuk küçük fazla direnemedi.arka kapılar kilitli olduğu için inemedim.koltuğun arasından 1-2 yumruk geçirdim birkaç tanesine.yaklaşık 70 YTL para aşırdılar.ancak kaçarlarken inebildim arabadan.peşlerinden gittim ama trafik vardı arabalar geçiyodu fazla gidemedim.bütün caddenin duyacağı şekilde gerekli yorumları yaptım.ne fayda kaçtılar can sağolsun.belkide direnseydik bıçak çeker,kötü şeyler olup,bu güzel gün mahvolabilirdi.mekan:kurtuluş shell istasyonu önü trafik lambaları.yiğenimin eli yaralandı.iyiki elindeki telefon falan gitmedi.o an nasıl koruduysa artık helal olsun onuda alıp giderlerdi.siz siz olun gelin arabası yapmamaya çalışın.ortam çok kötü.düğün zamanı aldım çocuğu hastaneye götürdüm.bütün gün moralimiz bozuktu.çok dikkatli olun:(

abdullah79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmiş Olsun Kardesim

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten o mekan tinercilerle dolu.Geçmiş olsun arkadaşım cana geleceğine mala gelsin...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çok teşekkürler sağolun.zaten yolum düşmezse bir daha geçmem.yenidoğan,cebecinin itleri işte

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
burak geçmiş olsun,

ben de çocuklar için zarfları hazırlamıştım 100 tane falan, önce eşimi almaya gittim turgutluya süslü arabayla ( 407 ) aldık geldik kuaförden bostanlıya, foto için dış çekim yapıldı deniz rest. bostanlı gün batımına doğru..
sadece orada çekimden sonra arabaya binerken sadece 1 tane zarf verdim.
orta yaşlı bi abiye...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... bakkala bile giderken kapıları kitleyin. ortam cok kötü...