Siz değerli üyelerin düşünceleri kararımda büyük rol oynayacak.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Siz değerli üyelerin düşünceleri kararımda büyük rol oynayacak.

sıfır al kafan rahat olsun  045thumbsup

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlara bende katılıyorum 0 alırsanız kafanız rahat olur sport+afl şeklinde istediğiniz renk araç size daha büyük mutluluk verir ama parası maalesef en az 10 bin oynar.Buda az bir para değil.Bu aracı iyi bir eskpertiz yaptırın her yerine herşeyini kontrol edin sonra alın ama dikkat edin araç taşıyıcı yerlerinden hasar almış olmasın

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla fıyatına gore cok cok ıyı arkadaslar bunlardan baska hasar vs yoksa veya aracın uzuerunde herhangı bır cakallık yapılmamıs ıse herturlu alınır bu dolulukta omurluk arac gıbı olur

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende olsam sifir sport alacagima.
2. El temiz cosmo alirim.

berathasbex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aracin sahibi mustafa bey ile gorustum. Araci sirket icin almislar soyledikleri dogruysa. Eleman ayrildigi icin kullanacak kisi kalmamis ve bosa cikmis. Yaklasik 2 ay once alinmis. Araci pek arastirmadik alirken dedi ama ekledi. Kazasi var dedi. Bende degisen var mi diye sordum ve evet cevabini aldim malesef. Sol arka tekerlek uzerinden darbe almis ve sol camusluk degismis. Haricinde bir parca boya var. Sanirim o da tampon. Cunku resimden de anlasiliyir tampon ve govde renginde uyusmazlik soz konusu. Sizce yine de bu sartlar altında bu arac alinir mi? Bu arada eklemeyi unuttum. Son fiyat 44.500 dusunuyoruz dedi.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam araca ekspertiz yapın.bana araçtaki hasar sadece ön tampon ve çamurluk olarak gelmiyor.bu aracın 3-4 parçasında daha boya vardır.yok eğer ben yanılıyorsam ve adamın dediği gibiyse fiyatı iyi.sigortadan motor no ile de sorgulama yapmanızı öneririm

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt:

berathasbex link' Alıntı:
Aracin sahibi mustafa bey ile gorustum. Araci sirket icin almislar soyledikleri dogruysa. Eleman ayrildigi icin kullanacak kisi kalmamis ve bosa cikmis. Yaklasik 2 ay once alinmis. Araci pek arastirmadik alirken dedi ama ekledi. Kazasi var dedi. Bende degisen var mi diye sordum ve evet cevabini aldim malesef. Sol arka tekerlek uzerinden darbe almis ve sol camusluk degismis. Haricinde bir parca boya var. Sanirim o da tampon. Cunku resimden de anlasiliyir tampon ve govde renginde uyusmazlik soz konusu. Sizce yine de bu sartlar altında bu arac alinir mi? Bu arada eklemeyi unuttum. Son fiyat 44.500 dusunuyoruz dedi.

Şirket Aracı Olması Büyük Soru İşareti Bana Göre
Senin Yerinde Olsam Detaylı Bir Ekspretize Sokardım Aracı Ama Sen Sivatasın Araç Ankara'da Detaylı Bir Ekspertiz Yaptır Varsa Bi Tanıdığın

Çünküz Az para vermiyosun ve de bu aracın piyasası belli 44.500 Çok düşük bi rakam bu araç için İyice araştır ki sonradan üzülme derim

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şirket aracı ve 17 bin km'de???

pesimistyLE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizi yanıltmam istemem ama ben araç almadan önce sürekli sahibinden.com da takılıyordum ve bu aracı farklı farklı zamanlarda ilan verilmiş halde gördüm diye hatırlıyorum ama emin değilim.Fakat araç deri koltuklardan dolayı akılda kalıcı bi araç yanıldığımıda düşünmüyorum bence şaibeli bi araç ayrıca şirket aracı diyip 3 yılda 17.000 km yapan bi araç komik geldi bana karar sizin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

berathasbex link' Alıntı:
O iş biraz şaibeli bence eminim aracin degiseni vs fazladir.
Biraz daha boş olsun temiz cosmo bakin bence + sirket personeli cikti diye araba satildiginida ilk defa duydum. Sirketlerin bukadar dolu araba alacaginida sanmam.
Bence bi gariplik var.