siyah astranın çzik derdi bitmiyor

rekliox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aralık ayında aldıgımda aracımda 2 anahtar cizigi vardı  :( onemlı degi bi ara autoking e gotururum dedim , su anda sağ önde sağ arkadada surtmeye baglı ufak ciziklerim , taş vurukları , minör cizikler vs vs hepsinden biraz var ...  :'(
anladım ki o kadar dikkat etmeme ragmen siyah arabaya ozelliklede astra gibi dikkat çekenine binmek güzelliğini korumak çok zormuş  walll

siyah astrası olupta birkaç ay kullanmasına ragmen çiziği olmayanları kutluyorum  045thumbsup

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: siyah astranın çzik derdi bitmiyor

siyah mı beyaz mı ? Beyaz doğru seçim bence

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Diğer renklerde de çizikler oluyor fakat siyahta daha belli oluyor Siyah araç kullanmış biri olarak işiniz baya zor Allah yardımcın olsun

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra nın boyası gerçekten çok kolay çiziliyor. Bu konuda pegueot çok iyi idi benim gözlemlediğim kadarı ile. Astra ile aynı şartlarda 1 yılda zerre çizik oluşmamıştı, kılcallar dahil. İkiside gri renk olmasına rağmen.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her güzelin kusuru vardır. Siyah renk'de bu tarz sıkıntılar her arabada var. Hatta her renk'de mevcut siyahlar daha çok belli ediyor. O yüzden fazla kafanıza takmayın :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Astra nın boyası gerçekten çok kolay çiziliyor. Bu konuda pegueot çok iyi idi benim gözlemlediğim kadarı ile. Astra ile aynı şartlarda 1 yılda zerre çizik oluşmamıştı, kılcallar dahil. İkiside gri renk olmasına rağmen.

Benim de Laguna m çok dayanıklıydı, en kötüsü Corolla ydı; (az bir abartıyla) havadaki toz bile nokta nokta iz bırakırdı!

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Benim de Laguna m çok dayanıklıydı, en kötüsü Corolla ydı; (az bir abartıyla) havadaki toz bile nokta nokta iz bırakırdı!

Reno da güneş yanıkları çok oluyor nedense. İlk kasa laguna da iki yıl içinde başladığını gördüm. Ama sendeki kasa -yanılmıyorsam 2. kasa- hiç görmedim. :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Reno da güneş yanıkları çok oluyor nedense. İlk kasa laguna da iki yıl içinde başladığını gördüm. Ama sendeki kasa -yanılmıyorsam 2. kasa- hiç görmedim. :)

Bende 2004 Laguna II vardı, genelde direkt güneşte bırakmazdım ama epey uzun yol yapardım hayli de taş çarpardı, çoğunun çarpma izini bile bulamazdım!

Çok zarif ve kaliteli araçlardı ancak Alman tokluğu - kemikli yapısı da yok malesef.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖n takımları berbat en başta. Sorunsuz olsa da sesli çalışmaları  023hm

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teknik Gri Astra H aracımı satmamın temel sebeplerinden birisidir koyu renk. H kasada teknik gri çok daha koyu, J kasadaki ile aynı değil ve beni çileden çıkarmıştı bakımı. Çareyi Beyaz araç almakta buldum, şimdilik oldukça memnunum :)