Siyah Araca Cam Filmi Uygulatmalı mıyım?

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
arkadaşlar çok kararsız oldugum bir konu var. siyah aracıma cam filmi yaptırmalımıyım ? karar veremedim. cok kararsızım.....özellikle siyah astra sahipleri de fikirlerini belirtirlerse cok sevinirim. ozellikle beyaz ve gri astralara cok yakısıyor....

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımızı beklerken yaşadığımız heyecanlar

trk_187 link' Alıntı:
arkadaşlar çok kararsız oldugum bir konu var. siyah aracıma cam filmi yaptırmalımıyım ? karar veremedim. cok kararsızım.....özellikle siyah astra sahipleri de fikirlerini belirtirlerse cok sevinirim. ozellikle beyaz ve gri astralara cok yakısıyor....
ben siyahta film  gördüm çok ama çok  yakışmıştı.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trk_187 link' Alıntı:
diğer başlığada yazdım yaptır. ben kavuklarda gördüm çok begendim. benim arabada teknik gi ama bende kararsızım

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tercih meselesi tabiki
Şahsi fikrim siyah cam beyaz araçlara daha çok yakışıyor, siyah araçtaki cam zaten renkli gibi duruyor
ekstradan siyah cam yaptırmak bence araca uymuyor artı polislerin dikkatini bir hayli çekiyor
malum bazı polisler 140 tl ceza yazıp filmleri söktürüyorlar
(not: mesajınızı diğer mesajdan kesip yeni bir başlık altında açtım)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: Siyah Araca Cam Filmi Uygulatmalı mıyım?

sn hakan bey tesekkur ederim.... evet konu başlığı iyi oldu. belki diger kullanıcılara da fikir konusunda yardımcı olur....  special_Yeah

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araç siyah ve cam filmi var bence siyah araçta cam filmi olmalı :D arabaya acayip bir hava katıyor. Şuan resim ekleyemem ama en yakın zamanda eklerim.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

sn hacker cok sevinirim..... diger arkadaslar da fikir edinirler... gece gorusu etkiliyor mu ozellikle geri manevralarda

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gece eğer ortam yeterince aydınlık değilse geri manevralarda sorun yaratıyor bazen  ama park sensörü olduğu için pek sorun olmuyor benim için ama bunun aracın rengiyle ilgisi yok tabi cam filmiyle ilgili benim arka camdaki film çok koyu gündüz bile dışarıdan içerisi nerdeyse hiç görünmüyor.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar her cam filmi konusuna atlayıp aynı şeyleri yazıyorum. Ben siyah değil en hafif cam filminden yaptırdım. Bu bile geceleri karanlık ortamda geri manevraları inanılmaz zorlaştırıyor, adeta körlemesine gidiyorum. Serviste hatırlamadığım marka kaliteli film yaptırmıştım. Çevirmelerde tırsıyorum. Şu ana kadar bütün çevirmelerde eşim yanımda olduğu için geç dediler, tek yakalarlarsa heralde cezayı kösecekler. Ben bir heves yaptırdım en kısa zamanda söktüreceğim. Çok gereksiz birşeymiş. Haa, yazın güneş altında çok rahatlık veriyor orası ayrı.

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım siyah. Satın alırken servise film taktırmıştım. Ben çokk memnunum.
Gene de sen bilirsin.