Sivas'ta lpg alınacak yer tavsiye

• Konuyu başlatan partner352
  • Başlangıç tarihi
P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Muhsin Yazıcıoğlu bulv. (eski adı barbaros bulvarı) veya şöyle söyleyeyim Milli Eğitimin yanındaki veya karayolları 16.bölg. mdr.nün yanındaki PO dan alıyordum dün bir hesap yaptım araba çok yakıyor.

Başka bir yer tavsiye edecek olan var mı?

PO nun karşısında oturuyorum :D

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanın çok yakması sadece yakıtla ilgili değildir
.Fakat yakıttan mı olduğunu şöyle deniyebilirsiniz.Farklı bir yerden alın yine aynı yakıyorsa sorun arabanızdadır.

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhsin Yazıcıoğlu bulv. (eski adı barbaros bulvarı) veya şöyle söyleyeyim Milli Eğitimin yanındaki veya karayolları 16.bölg. mdr.nün yanındaki PO dan alıyordum dün bir hesap yaptım araba çok yakıyor.

Başka bir yer tavsiye edecek olan var mı?

PO nun karşısında oturuyorum :D

Halfelik Mevkii Otopak Opet.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
opette arıza ışığı yakıyor, Po da yakmıyor ama diğerlerine göre daha az km götürüyor. sorun az km götürmesi, en iyisi Total de o da ünv. yolunda...

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
shell güzeldir en iyidir performanslıdır az yakar, ama şehir içine uzak.Ben alpetten alıyorum halfeliğin ordaki..

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Halfelik dediğiniz yer sanayinin girişi mi?
Sivas'ta yeniyim de bilmediğim için soruyorum.

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksu yanında sanayi girişi Akpolat Öğrenci evleri yanındadır. Benim eski aracım Lpg li idi hep ordan alırdım. Zaten İstasyon Jocco isimli üyemize aittir. Sivas'ta olduğum yıllar hep ordan alırdım. şu an malesef alamıyorum çünkü Hollanda'dayım :)