Sisler Yanmıyor???

bekirhalici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 15 milyona arabama beyaz sis farı taktım bir ay önce geçen gün zonguldakdan geldim istanbula bu akşam sislerin yanmadığını farketttim göstergeden yanıyor gösteriyor ama çıkıp bakım yanmıyor. sizce sorun sigortada mı yoksa ikiside yandı mı???
Teşekkürler

PhantasiTurke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ampulleri kontrol et oncelikle daha sonra sislerin baglanti kablolurunu kontrol et buyuk ihtimalle kablolarinda bir temas problemi olabilir

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 milyona lambasını vermezler nasıl bir sey merak ettim bende alacam ama orjinli 500 kağıt,çıkması 150 kağıt.

bekirhalici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lamba

Ben sadece lambalarını aldım bir aydır yanıyordu ama zonguldaktan sonra sanırım yolların kötülüğünden olsa gerek bir temas yada lambalarda yanma oldu. nasıl kontrol edeceğim bilmiyorum ama bakalım olmazsa bir elektirikçiye götürürüz.

Ama lambadanmı temasdan mı bilmiyorum sizce sigorta olabilrmi??

musluk85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis farlarını sürekli kullandıysan olabilir..Sis farlarının ömrü çok kısa..Ama yine de sen bağlantıları ve sigortayı kontrol et.Kitapçıktaki sigorta başını kontrol et bence.Olmazsa elektrikçiye götür..

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sureklı acık tuttuysan yanmıstır.en ufak bı kasıste zaten fırpalanıyor bıde yuksek ısı ucuz cın malının sonunu getırıyor.sok bak ampulu saglam mı?saglamsa sıgorta yada tesısat seceneklerı kalıyor

bekirhalici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanma

yanmasını anlarım ama ikiside çok küçük ihtimal bakalım vakit bulup baktıracağım en kısa zamanda.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İkisi birden yanmıyorsa müşürü arza yapmış olabilir.