şişirilmiş fiyatlar

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 cd yi o paraya vermiştik 1.5 yıl önce şimdi olsa 18 ederidi
haklısınız ederdi o fiyatı..ama yazdıklarımda yalan ve ya dogru söyledigimde elime bişey gecmeyecegini biliyosunuz..inanmak ve ya inanmamak tabi ki size kalmış kendi arabası över diye düşünenlerde olabilir ama Allah izin verirde yolunuz düşerse buralara,denemesi bakması kullanması bedava.tık ses yok herşeyini yaptırdım ve niye piyasadaki bitik vectralarla aynı fiyata veriyim ki?
siz olsanız aracınızın aynısı ama bitik olanıyla aynı fiyata verirmiydiniz?emeginiz var harcamanız var üzerinde.artı yeni bir lastik değişimi yeni akü takılması hertürlü bakımının yapılması üzerindeki tek bir fazlalıgın bile fiyatının amortisman kaybı göz önüne alınarak fiyata etki etmezmi??
benim aracımda hiçbir eksik yok güveniyorum ki bu fiyatı söylüyorum ve 15 e vermemiştim ister inanın ister inanmayın hiç sorun değil beni piyasada ki hiç bir arac ilgilendirmez 10 a da var 20 ye de vectra var..benim için
durum yukarıda yazdıklarımdan ibaret..geri kalan önemsiz
saygılar..

Son düzenleme:

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısınız ederdi o fiyatı..ama yazdıklarımda yalan ve ya dogru söyledigimde elime bişey gecmeyecegini biliyosunuz..inanmak ve ya inanmamak tabi ki size kalmış kendi arabası över diye düşünenlerde olabilir ama Allah izin verirde yolunuz düşerse buralara,denemesi bakması kullanması bedava.tık ses yok herşeyini yaptırdım ve niye piyasadaki bitik vectralarla aynı fiyata veriyim ki?
siz olsanız aracınızın aynısı ama bitik olanıyla aynı fiyata verirmiydiniz?emeginiz var harcamanız var üzerinde.artı yeni bir lastik değişimi yeni akü takılması hertürlü bakımının yapılması üzerindeki tek bir fazlalıgın bile fiyatının amortisman kaybı göz önüne alınarak fiyata etki etmezmi??
benim aracımda hiçbir eksik yok güveniyorum ki bu fiyatı söylüyorum ve 15 e vermemiştim ister inanın ister inanmayın hiç sorun değil beni piyasada ki hiç bir arac ilgilendirmez 10 a da var 20 ye de vectra var..benim için
durum yukarıda yazdıklarımdan ibaret..geri kalan önemsiz
saygılar..
yalan söylüyorsun demedim ki ben sana hak veriyorum..
ben hata yapıp ucuza verdim ama son bir yılda fiyatlar çok arttı şimdiki arabada arayı kapattım iyi kar etti yani

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arz talep meselesi

örn. geçenlerde 11.000 km 'deki aracımı 41.750'den ilana koydum talep oldu ama vermedim.. amacım piyasa yoklamak değildi giderse gerçekten satıp model yükseltecektim ama mali bir sorun çıktı vazgeçtim..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatlar düşüktü şu an gerçek ederini buldu gibi bir söylenti var piyasada.bu saatten sonra araba almak için piyasanın düşmesini bekleyenler sadece arabasız birkaç ay daha geçirir.baharda daha da artacak fiyatlar.