Sis lambaları açık dolaşan tipler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Birbirimizi Kirici Sözlerle Incitmeyelim.ama Neticede Ayarsiz Far,sis Lambalari Açcik Gezmek Vb.bazi Hareketleri Yapanlari Hepimiz Kiniyoruz

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamın far ayarı zaten yok, ön/arka sisleri açık. Buda yetmezmiş gibi ucuza kaçıp beyaz ampulle Xenon havası vermeye kalkmış.

Şeytan diyo al balyozu tüm farlarını kır.:mad:

İyi okuyalım. :mad:

LAf edenlere: Ayarını yaptır istersen pembe tak. Ama farlar yeri aydınlatsın. Para ile ilgisi ne anlamadım. zaten aracın farı var üstüne sen masraf cıkartmısın. Far ayarı için para isteyen bir yer görmedim.:confused:

farda AYAR YOK+BEYAZ ı(sık darmadagın ensemizde yada gozumuzde)+SİS AÇIK. yazmısım.
Bu durumda Üstlenen varsa evet cahil derim.

Bu yazıyı zaten trafikte insanca uyarmama rağmen sanane diyen birini hırpaladıktan sonra yazdım. Üzüldüm sonra ama artık açmaz herhalde. ama adam laftan anlamadı ki...

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kimseye saldımıyorum insanı yargılamasına gerek yok ben sis yakmıyorum ne ön ne de arka konuşma tarzı hoşuma gitmedi gariban insanlar var senin ve benim durumum iyi olabilir yargılayarak küçümseyerek aşşağlıyarak konuşması forum a yakışmıyor... beyaz kullanıyorum üstüme alındım ancak philips kullanıyorum... eleştiri olacak ise tadında ve kıvamında olması gerektiğini düşünüyorum... benim üstüme alıncak bişey im yok yani... saygılar,

Üstünlük taslamak mı TÖVBE.
ASLA..

senden opel bende opel.

Bende de sarı ısık, ön/arka sis var. Hiç yakmam ve far ayarımı kontrol ettiririm. havayı değil yeri aydınlatır.

Herkese de tavsiye ederim. Artık insan trafikte sakin olamıyor bahsettiğim adamlar yüzünden. Gece araba sürmekten soğuttular.

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guugilin yazısında nerden bi aşağılamayı farkettiniz anlamadım. Birbirimize kırıcı olmaya gerek yok. Benim bu foruma düzenli olarak iştirak etmemin sebebi arkadaşların birbirine olan saygısıdır.
Yazısında belirttiği şahıslara ben de gıcık oluyorum.

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sisleri yakarım:) napim güzel görünüyor,alışkanlık oldu bi de:)

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik mevzuatı ve yönetmeliği
Madde; 64/1-b-1
Sis ışıklarını; sisli, karlı ve sağanak yağmurlu havalar dışında diğer farlarla birlikte yakmak
Ceza Puanı:10

Kanunlara karşı işlenmiş suç,Halkımıza karşı işlenmiş suçtur.

İyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...