Sİs fari yardim.

greenblood

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2004 Corsa Twinport Enjoy Sport Paket aracımda orjinal sis farı bulunmuyor
onvw.jpg

Aracıma sis farı taktırabilirmiyim maliye ne olur birde arabanın her hangi bir yerine zarar verilirmi bu işlem yapılırken orjinalligi bozulsun istemiyorum, arabadan cok da anladıgım söylenemez ilk arabam bu ve dün aldım.

TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN.

opelim67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mekanizma çok basit, 2 adet komple sis alıyosunuz. Tanesine 60-70 çekiliyor sanayide. DEPO marka.
Konsolda da ona ait bir tuş yeri olması lazım, boştadır o ama yeri vardır mutlaka oraya ayarlarlar... Orjinalliği bozulmaz bi sıkıntı olmaz...

greenblood

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/arama?query_text=corsa+c+sis+farı&language=tr&viewType=Gallery burdan biraz araştırma yapıp satıcıları arayıp biraz bilgi toplayın isterseniz. Sis farına hat çekilmesi için tek maliyet işçilik ücreti olucaktır diye tahmin ediyorum tampon sökülmezse 50tl civarı bi fiyatla karşılaşabilirsiniz. Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın :D

Amin hocam cok saolun bilgi için de teşekkür ediyorum iyi forumlar :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:13 ----------

Mekanizma çok basit, 2 adet komple sis alıyosunuz. Tanesine 60-70 çekiliyor sanayide. DEPO marka.
Konsolda da ona ait bir tuş yeri olması lazım, boştadır o ama yeri vardır mutlaka oraya ayarlarlar... Orjinalliği bozulmaz bi sıkıntı olmaz...

Saolun hocam orjinal parçalar aldım biraz pahalıya maal oldu ama yaptırıyorum :)

hkurulay

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Amin hocam cok saolun bilgi için de teşekkür ediyorum iyi forumlar :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:13 ----------

Saolun hocam orjinal parçalar aldım biraz pahalıya maal oldu ama yaptırıyorum :)
Nasıl yaptırdınız acaba şuan bende yaptırmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim