Sis Çerçevesi - S-Dizayn

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Arkadaşlar bir önceki konu yerine, konunun güncelliğini koruması açısından geçici süre ile buradan konu açtım. Edition veya diğer ön sis kromunun olmadığı donanım seçenekleri için sis çerçevesi alımıyla ilgili daha önce konuşmuştuk, fakat konunun adı gözümüze çok geldiğinden, dikkatlerden kaçtı... Tolga Bey ile görüştüm bugün ve kendisi forumdaki arkadaşlara fayda sağlamak amacıyla yine indirimli fiyattan s.pazar üzerinden ilanı açacak. İlanı açmadan önce kaç kişi istiyor vs. bilgiler gerektiğinden, isteyen olursa bu başlık altından talep edebilir ve krom sis çerçevesine ulaşabilir. 14alkiss

Hepinize iyi günler diliyorum.

greatt

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sis Çerçevesi - S-Dizayn

Alıcağım ama bu sıralar değil 1 hafta sora falan  ama kesin alacağım yani :) İlgi için teşekkürler kardeşim

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende alacağım, gerekirse 1 hafta bekleyebilirim sorun değil.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Alıcağım ama bu sıralar değil 1 hafta sora falan  ama kesin alacağım yani :) İlgi için teşekkürler kardeşim
Yada vaz geçtim yaz mücahit battı balık yan gider :) hepsini toptan alıyım olsun bitsin :) Yalnız biliyorsun bana telden msj atman gerek internet yok bende akşamları 6 dan sora msj at satışta diye bende alıyım direk :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Yada vaz geçtim yaz mücahit battı balık yan gider :) hepsini toptan alıyım olsun bitsin :) Yalnız biliyorsun bana telden msj atman gerek internet yok bende akşamları 6 dan sora msj at satışta diye bende alıyım direk :D

Sayımız biraz daha artsın öyle açtıralım ilanı... 2 gün bekleyelim bakalım kimler istiyor :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yavuzozkan link' Alıntı:
Mücahit listeye beni de ekle

Tamamdır abi :)

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya arkadaşlar bizde bir kaç arkadaş s-dizayndan krom kapı kolu, bagaj çıtası kapı eşiği filan almayı düşünüyoruz.... ama bu konuda biraz geç kalmışız anlaşılan... bu konuda özelden yardımcı olabilir misiniz... nasıl indirimden yararlanacağız, s.pazardan mı alacağız, kimle iletişime geçebiliriz vs... yardımcı olursanız sevinirim...

farukefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

listeye beni de ekleyebilirsiniz, yanlış anlaşılma olmasın makyajlı kasa için alıyoruz değil mi? indirimli fiyatı kaça geliyor.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hoş geldiniz. Evet makyajlı kasa