sıralı lpg

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendi opelime romano taktırdım,opel servisindeki usata tavsiye etmişti kendi arabalarınada romano taktırıyormuş,opele çok iyi adapte oluyor..tabi bu işte bilindiği gibi usatanın faktörüde önemli..
ben memnunum

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
az önce gözüme takıldı...otobüsle gelirken ostime doğru arkadaş gösterdi...sıralı sistem ya 850 idi ya 950...iş yeri adı eg@s

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel için sıralı lpg sistemi

öncelikle iyi forumlar
birçok forumda rastladığım fakat hala aracım için karar veremediğim bir konudur lpg
marka işçilik performans birsürü kafa karıştırıcı şeyler okumuştum sıralı lpg
opel vectra b 2.0 gls otomatik aracım için en uygun sistem daha doğrusu opelle için en uygun l p g sistemi nedir acaba ?:help:
fiyatlarda çok değişken tabi kalite ve isim farkı var

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marka 2. planda bence.Öncelikle işçilik çok önemli.İşçiliğine güvendiğin bir ustaya montaj yaptır.

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlakaki usta çok önemli dedimya çok araştırdım bu olayı herkes kendi malını övüyor ustasınında buldum her çeşit sıralı sistemi takıyor
usta sen bilirsin diyor
yani yorum yapan daha doğrusu açıklayıcı ve tatmin edici yorum yapan pek olmadı

muyesy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg tavsiye

şahsi tavsiyelerim

karar verdiysen bir an önce taktır ki en kısa sürede kara geçebilesin
ufak yerleri değilde gelişmiş fazla ustası olan büyük montaj firmalarını tercih et
daha fazla yazılım güncelleme imkanı veren ve lpg deki geçmişi daha eski ithal markaları tercih et
opelinin benzinde hiç bir sorunu olmadığına emin ol önce değişme zamanı gelen parçalarını değiştir.
taktırmaya karar veriğin yere git ve takmış oldukları diğer lpg kitlerini incele

marka önerilerine kafanı takma

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ben çok memnunum mutlaka taktir derim..

ben sorun yaşamamak için biraz pahalısını taktırmıuştım ama ustanın önemi daha fazla ustam da gerçekten ustaydı.. taktıralı belkide 3 ay olacak ve henüz hiç bir sorun yaşamadım...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsi tavsiyelerim

karar verdiysen bir an önce taktır ki en kısa sürede kara geçebilesin
ufak yerleri değilde gelişmiş fazla ustası olan büyük montaj firmalarını tercih et
daha fazla yazılım güncelleme imkanı veren ve lpg deki geçmişi daha eski ithal markaları tercih et
opelinin benzinde hiç bir sorunu olmadığına emin ol önce değişme zamanı gelen parçalarını değiştir.
taktırmaya karar veriğin yere git ve takmış oldukları diğer lpg kitlerini incele

marka önerilerine kafanı takma

lpgnin parasını amorti edecek kadar tasarruf etmeden kara geçilemez ki. o da 1 - 1,5 sene falan ortalama