sıradışı vectra c ler...!!!!!

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyle vallahi.Bugün senin araba önümden geçti sağ ön janta ne oldu volkan stepneyle gidiyordun.

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok gökan önlere 4 mevsim taktım kardan dolayı:)
Bende sadece sağ önü gördüğüm için birşey oldu sandım.:)Bence almışken arkalarada alsaydın, tutunma açısından daha faydalı olurdu.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kış bitti zaten :D bence artık kar falan gelmez benim lastikler yazlık bir kere şu karda çıkdım daha doğrusu çıkmaya çalışdım araba patinaja kaldı tc ışığı yanmaya başladı :D :D bırakdım tabanvay ne olucak yılda bir iki haftada yürüyü verelim :)

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kış bitti zaten :D bence artık kar falan gelmez benim lastikler yazlık bir kere şu karda çıkdım daha doğrusu çıkmaya çalışdım araba patinaja kaldı tc ışığı yanmaya başladı :D :D bırakdım tabanvay ne olucak yılda bir iki haftada yürüyü verelim :)
Doğrusu bende aşırı karlı havada toplu taşıma araclarını kullanıyorum arabaya kıyamadığımdan.Bizde en kral lastik olsa ne olucak,hıyarın biri kabak gibi lastikle trafiğe çıkıp gelip sana çarpabiliyor.En azından kafam rahat toplu taşımayla.Birde yollardaki tuzlama çalışmaları aracların canına okuyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle bende istesem kar çamur iplemez çıkarırdım ama andaval o kadar çok ki sen kral önlemini al adam gelir kaya kaya sana vurur karda metrobüsle gidiyorum yolda bir sürü kaya kaya dans ederek giden araçlar vardı işin güzel yanı o araçlardan öncede gidiceğin yere varıyorsun benim arkadaş 5 saatte işe gelmiş o karlı havada :D

ayrıca zincirlerde çamurlukların iç kısımlarını çiziyor boya attırıyor ve zamanla oralarda paslanma başlıyor benim eski aracımda çamurlukların iç kısmı ince ince paslanma vardı ki araç bmw idi servise gitmişdim bu yaşda arabada paslanma olurmu dedim çıngar çıkarıcakdım arabada 4 yaşında idi adamlar bu paslanmayı kar zincirleri yapıyor sizde kullanmışsınız belli dedi o zaman pası temizleyip ince ibr rutuj yapdılar geçdi ama tüm arabalarda oluyor benim arkadaşın vectra var 2007 onda da o paslanma var oda zincir kullanmış.. zincirde iyi değil aslında yeni bir ton ürünler çıkmış palet bez gibi bir şey çıkmış..