Siparişi verdim :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı ossun kazasz belasz inş.moralini bozmak gibi olmasın ama kulanıcılarının bi kısmı yakışından çok şikayetçi.sadece belirtmek istedim...

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı ossun kazasz belasz inş.moralini bozmak gibi olmasın ama kulanıcılarının bi kısmı yakışından çok şikayetçi.sadece belirtmek istedim...
doğru söylüyorsun bende çok araştırdım ilk 10.000km de çok yakıyormuş ama arabayı almadan yaklaşık 20 civic sahibiyle görüştüm:) 10.000 den sonra ortalama şehir içi 100km/7,0 litre hepsinde sabit hepsi 7 dedi:)

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torku düşük olması endişelendiriyor beni
valla benim için 1-görünüş 2-konfor 3- motor geliyor.. 1ve 2 yoruma açık tabi bence 10 numara ama hiç sevmeyenlerde yok değil..motor olarakta sonuçta honda..benim en merak ettiğim bundan vtec sesi çıkacakmı acaba duyuyorum diyen var duyulmuyor diyen var:confused: test sürüşündende bir şey anlamadım bakalım hayırlısı artık..

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayırlısı allah kaza bela wermesın guzel secım

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru söylüyorsun bende çok araştırdım ilk 10.000km de çok yakıyormuş ama arabayı almadan yaklaşık 20 civic sahibiyle görüştüm:) 10.000 den sonra ortalama şehir içi 100km/7,0 litre hepsinde sabit hepsi 7 dedi:)

7lt ise ii o zaman bak:)km'de 50ykr'lardan bahsedenler wardı:D görünüş olarak süper bi araç ne yalan diyim...

srkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bildiğiniz gibi 15 gün önce cliomu sattım..uzun araştırmalardan sonra civic-astra-c4 arasından civic e karar kıldım...
liste fiyatı civic elegance otm. 43.100-ytl iken pazarlıkla 40 a indirdik... kredi başvurumuzda onaylandı...
kısmetse pazartesi teslim edecekler..
renk: gümüş gri
paylaşmak istedim...

:alkis: iyi seçim...civic'ciler çoğalıyo... hayırlı olsun...

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araba. hayırlı olsun, güle güle bin.