Sinyal Sorunu

dh458745

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar  arabasını çok severek almış 2011 1.4 turbo cosmo astra kullanıcısıyım;
Aracımda son zamanda bir kaç ufak tefek problemler yaşamaktaydım tıkırtılar,ön konsolda stabilize yollarda giderken çıtırdamalar vs aracımı servise götürdüm,serviste bunların olabilceği plastik aksamın sıcak ve soğuk havadan etkilenebileceği yüzünden yaşanan sorunlar olduğunu ve basit çözümlerle 30 dk içinde çözülebileceğini söylediler ve araca izolasyon uygulaması yaptılar şu an için çıkan seslerde %50 azalma oldu ancak dün geceden itibaren sinyal sorunu baş gösterdi ,sağ veya sol sinyal verdiğim zaman direksiyonu toplayınca sinyalin kendinden iptal olması gerekirken sinyal kolum takılı kalıyor ve ben müdahale etmediğim sürece yanıyor bilmiyorum daha önce başına bu tarz bi olay gelen varmı? Ben aracımı 0 aldım geçen sene daha alır almaz arka kaliperlerden gelen ses sonucu serviste soluğu aldım,daha sonra sol ön kapıdan kronik astra hastalığı olan rüzgar sesi yüzünden servisin yolunu tuttum ancak ona daha henüz çözüm bulunamadığını ellerinden bir şey gelmeyeceğini söylediler onada eyvallah dedim ancak en son olarak ta bu sinyal meselesi yüzünden artık gerçekten aracımı satmaya karar verecek noktaya geldim bilmiyorum sizin ne gibi fikirleriniz olur?  thnxx

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sinyal Sorunu

Araca izolasyon yapılırken direksiyon kolonunda işlem yapıldı mı?

dh458745

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sinyal Sorunu

hayır sadece ön konsola izolasyon işlemi yapıldı. 023hm