Sınıfının En Sessiz ve En Güçlü Motoru Astra GTC Modelinde

husonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Sınıfının en sessiz ve en kuvvetli" 1.6 litrelik dizel motoru Astra HB, Sedan, Sports Tourer modellerinin ardından pazara girdiği günden beri tasarımı ile övgü alan "Red Dot Tasarım Ödüllü" Astra GTC modelinde otomobil severlerin beğenisine sunulacak.

Segmentin en başarılı modellerinden Astra, 2014 yılı itibariyle, hatchback, sedan ve sports tourer karoser seçeneklerinde 1.6 litrelik dizel motoru pazara sunmuştu. Segmentinin en sessiz ve en güçlü motoru olmasıyla dikkat çeken 1.6 litrelik dizel motor 136 hp güç ve 320 Nm tork değeriyle öne çıkıyor.
Yüksek verimi ve sessiz çalışmasıyla öne çıkan 1.6 litrelik dizel motor, 130 hp güce sahip 1.7 litrelik dizel üniteye göre, yüzde 7 daha fazla tork üretiyor. 0'dan 100 km/s hıza 10.3 saniyede ulaşabilen Opel Astra 1.6 litrelik dizel motor, 5 viteste, 80 km/s hızdan 120 km/s hıza 8.9 saniyede ulaşarak başarılı esneklik değerlerine sahip olduğunu gösteriyor. 100 km'de ortalama 4.1 litre yakıt tüketiyor. 109 gr/km'lik karbondioksit emisyon değeri ile çevreci bir görüntü çizen Opel Astra 1.6 CDTI'nin, çoklu enjeksiyon sistemi ile verimli yanma prosesi, parçaların tasarımlarının optimize edilmesi ve akustik kaplamalar sayesinde sınıfının en sessizi olmasıyla dikkat çekiyor.
Opel’in bir çok modelinde yer alan ileri teknolojik IntelliLink bilgi-eğlence sistemi yedi inç’lik renkli ekran Astra GTC’de sunuluyor.

opel-astra-gtc_401539.jpg

Haber: http://www.habermonitor.com/tr/haber/detay/sinifinin-en-sessiz-ve-en-guclu-motoru-astra/401539/

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizeli sevmiyorum ben yaaa... Oldumu 2 litre veya üzeri okacak.

husonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam evet benzinli sürüşü daha güzel ama bizdeki benzin fiyatları can yakıyor.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu 2 kapı araç en az 2.0 turbo benzin olmalı ki spor olduğu belli olsun. 1.6 dizel birçok modelde kaç yıldır var ve 2. eli, 3. eli bile oldu :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:) Ağzı ile kuş tutsa eksozdan çıkan dumanı tekrar yaksa opel mi? benden uzak hurdacıya yakın olsun :D

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dzel gtc kulağa hoş geliyor, eski cdti beyinleri kullanılmışsa yazılımla rahat 150-160hp bandına çıkar kli, tadından yenmez.

ama asıl sorunlar

1-Türkiye ye gelir mi
2- gelirse fiyat ne olur

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizeli sevmiyorum ben yaaa... Oldumu 2 litre veya üzeri okacak.

1.9CDTI 150hp sünüp gidiyor yolda ama gel gör ki şehir içinde 9 litre tüketim var, uzun yolda 5 litre yakmasını neyleyim :D 1.6 olsun 4 litre yaksın hemde ortalama :)

Ha bu arada ibrahim29 'un passatı ne kadar yakıyor, 2.0TDI ile kafa kafaya tüketimi vardı bizim arabaların.