simota kit yardım

RESUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşalr aracıma filitre kiti taktırmayı istiyorum simota markalı kit ama aracımın performansı ve filtrenin sesi nasıl çıkacagını bilmiyorum kullanan arkadaşlar varsa yardım ederse sevinirim aracım astra gtc 1600cc 105 ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler bufilitreden tok bi ses elde edermiyim

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bi arkadaşım kaktırdı simota kiti citroen c4 e 18" jant ta var mükemmel bi ses ve performans var araçta tavsiye ederim kaliteli bi ürün

RESUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım kardeşim ilgin için teşekkürler peki mormal fiyat aralıkları ne durumda bilgin varmı ben araştırdım 260tl 360tl arası fiyat veriyolar yani şu için sordum malüm cin her şeye el attı onada atmıştır cin onun için sordum çakma olanakları varmı bide orjinal olup olmadıgını nasıl anlarım simotanın sitesinde baktım fazla her açıdan göstermiyo.

F

fatihgul23

Bilgi Girilmemiş
valla kardeş bende 2009 astra var taktım ses performans ve yakıt 3 üde hoş :)

ggt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben simota marka carbon charger kittte bulunan açık hava filtresini ve hortumunu aldım.Sadece filtre ile müthiş ses alınıyor.hortum ile soğuk hava girişini sağladığınızda ise ses baya azalıyor fakat verimi artıyor.kit adı altında satılanlar 250-350 tl civarı,bunun yerine hortumu ve filtreyi ayrı ayrı 120-130 a alıp kelepçe ile rahatlıkla montaj yapabilirsiniz.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşalr aracıma filitre kiti taktırmayı istiyorum simota markalı kit ama aracımın performansı ve filtrenin sesi nasıl çıkacagını bilmiyorum kullanan arkadaşlar varsa yardım ederse sevinirim aracım astra gtc 1600cc 105 ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler bufilitreden tok bi ses elde edermiyim

Ben 76mm YED marka taktrdım ara aparat istedi ve gayet memnunum.. tam görüşümü uzun yolda yüksek devirlerde yada sıkışık trafikte tespit ettikten snra yapablrm..

ibrahimaydin5734

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben simota marka carbon charger kittte bulunan açık hava filtresini ve hortumunu aldım.Sadece filtre ile müthiş ses alınıyor.hortum ile soğuk hava girişini sağladığınızda ise ses baya azalıyor fakat verimi artıyor.kit adı altında satılanlar 250-350 tl civarı,bunun yerine hortumu ve filtreyi ayrı ayrı 120-130 a alıp kelepçe ile rahatlıkla montaj yapabilirsiniz.

resim alabilirmiyim