Silindir kapagi inceleme

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla erbaslar diye bi cikmacida 750 yaziyordu ama cok degisok fiyatlar var sifir mi degil mi anlamadim

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla erbaslar diye bi cikmacida 750 yaziyordu ama cok degisok fiyatlar var sifir mi degil mi anlamadim

siz istanbuldaki ve antalyadaki opel parçacılarına sorup sıfır fiyatıda alın. çıkma kapak herzaman risklidir... çok fiyat farkı yoksa sıfırı alınmalı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bende aynı fikirdeyim her zaman sıfır.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslinda kullanilmamis dedi adam sadece expere sokup kaciriyor mu diye denemisler 141 bg cikmis nasi oluyorsa alman kapaklari daha iyiymis falan dedi .. [MENTION=30869]ndipi[/MENTION] [MENTION=2773]winner[/MENTION]

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslinda kullanilmamis dedi adam sadece expere sokup kaciriyor mu diye denemisler 141 bg cikmis nasi oluyorsa alman kapaklari daha iyiymis falan dedi .. [MENTION=30869]ndipi[/MENTION] [MENTION=2773]winner[/MENTION]

Vallahi ben milletin dediklerine pek itibar etmem açıkçası :( malum memleketin durumu.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi ben milletin dediklerine pek itibar etmem açıkçası :( malum memleketin durumu.
Haklisiniz hayirlisi be bakacaz bi care suanlik benzinde tekleme disinda sorunumuz yok masallah

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mustafa kardeşim her zaman sıfır araştır derim. İşini sağlama al. Sanırım uzun süre bu araca binmeyi düşünmektesin ki bana öyle geldi bu yüzden de işi sağlama almak her zaman iyidir.

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa kardeşim her zaman sıfır araştır derim. İşini sağlama al. Sanırım uzun süre bu araca binmeyi düşünmektesin ki bana öyle geldi bu yüzden de işi sağlama almak her zaman iyidir.
Dogru diyorsun nadir abi tamam bakalim tesekkurler tavsiyelerin icin

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapağı kapakcıya göster çatlak varmı taşlama payı ne kadar var baksın iyiyse alınabilir. Fiyatıda dolu hali ile makul subaplar yapılır hatta sübapları sıfırlasan lastikleriyle daha iyi olur. şimdi sıfır kapak alsan sübaptı gayddı dünya tutar en iyisi kontrol ettir sağlamsa al sübaplarda kaçırmıyorsa on numara olur öle 141 beygir çıkmış felan nasıl ölçmüşler anlamadım kapakla alakası olmayan bişey bu sallamışlar...

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapağı kapakcıya göster çatlak varmı taşlama payı ne kadar var baksın iyiyse alınabilir. Fiyatıda dolu hali ile makul subaplar yapılır hatta sübapları sıfırlasan lastikleriyle daha iyi olur. şimdi sıfır kapak alsan sübaptı gayddı dünya tutar en iyisi kontrol ettir sağlamsa al sübaplarda kaçırmıyorsa on numara olur öle 141 beygir çıkmış felan nasıl ölçmüşler anlamadım kapakla alakası olmayan bişey bu sallamışlar...
Bende anlamadım orasını adam 2 rane almış bunu kullanmaya gerek kalmamış sadece 0.1 pürüz aldırmış almanyadan gelmiş falan filan. Resimleri büyütünce baya pay var gibi gözüküyor ama boludaymış şimdi nasıl gidicez antalyadayız