Sileceklerin Garanti Kapsamında Değişimi Hk.

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sileceklerin Garanti Kapsamında Değişimi Hk.

hocam forumda başka bir arkadaşında aynı sorunu vardı  onunda tavan spoylerinin  ordaki stop lambası vs parça sanıırm değişmişti. benim araçta da aynı sorun vardı  servis tespit etti  sipariş verildi  parça gelip garantiden değişecek. sende direkt değişim talep et  sakın devam etmesini bekleme. servisteki usta bana  devam etseydi zamanla döşeme kabarırdı dedi, önmesiz gibi gözükse de baya tehlikeli bir durum yani.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde atlayarak siliyor araç henüz 900 kmde ve çok sesli çalışıyor gitsem garanti kapsamında değişim olur mu acaba? insignia da silececeğin çalıştığını dahi hissedemiyorum

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
benimde atlayarak siliyor araç henüz 900 kmde ve çok sesli çalışıyor gitsem garanti kapsamında değişim olur mu acaba? insignia da silececeğin çalıştığını dahi hissedemiyorum
benim , drwaveruunerın ve diğer bir arkadaşın silgeçleri garantiden değişti. eğer şikayetiniz varsa   değişim talep edin garantiden değiştiriyorlar

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=74.msg1276#msg1276 date=1294575681]
benim , drwaveruuner ın ve diğer bir arkadaşın silgeçleri garantiden değişti. eğer şikayetiniz varsa   değişim talep edin garantiden değiştiriyorlar
[/quote]

tamam teşekkür ederim.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Gökhan_55 link' Alıntı:
Bana verilen bilgi 2500km'ye kadar garanti kapsamından değiştirilebilirliği yönündeydi. Fakat GM ile görüşerek 15.000km'de müşteri memnuniyeti adı altında değişim gerçekleştirdim. Sizin eğer sıkıntınız 900km'de gerçekleştiyse GM ile görüşmeden garantiden değiştirilecektir diye tahmin ediyorum.