Silecek suyu motoru

cantill_on

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Silecek suyu motrundan ses gelmiyor. Motor yanmıştır demeden önce sigortasına bakayım dedim. Şemada yerini bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Astra classic 3 2011

teşekkürler,

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su donunca da motordan ses gelmiyor ayni sey daha önceki zafiram da da olmustu su cözülünce motorda calismaya baslamisti ama 24 saat kadar araba serviste sicak sicak bekletildi su cözüldü sorun kalkti ama sigortada atmisti.bu aralar soguk illaki motor da sorunu aramamak lazim ama bu durum da su donmussa sigorta kesin atmistir eger öyleyse silecek suyunu komple bosalttirip sade antifirizli olanindan doldurun.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
-30 yazan cam suları hikaye geçen gün 15 de dondu.gm cam suyu koydum sorun yok

iardali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra h 2010 model var
silecek suyum donmuştu bu sebepten dolayı motor çalışmadı baştan motor bozulmuştur diye düşündüm
bu sayfalardaki paylaşımşalr sayesinde sadece sigortanın yandığını gördüm.
yanlız benim arabamda 9 nolu sigorta boştaydı deneyerek 7 nolu sigortanın silecek motoruna giden sigorta lduğunu buldum bilgilerinize.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
2 farklı kutu yerleşimi var, ikiside kitapçık da yer alıyor. Aynı şekilde benimki de yanmıştı, dün değiştim.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
ben yaz kış full antifrizli su kullanıyorum. ne donma sorunu oluyor ne motor çalışmama. sabah arabanın camlarını fıskiyelerden çıkan antifrizli suyla temizliyorum. 1dk sürmüyor... sizede tavsiyem budur.