silecek su motoru

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
O su haznesinin içine yaz kış mutlaka kaliteli bi cam suyu antifirizi de eklemeyi unutmayın ...

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soruş biçiminiz güven veriyor sn.Marikan,teşekkürler.Çünkü, motor sesi geliyor,motor can-baş çalışıyor; (benim de serviste -Ankara Opal-yadırgadığım buydu zaten, böyle bir şey sormadılar bile!..) 5-6 pompalamadan sonra zayıf bir basınçla suyu ön cama püskürtebiliyor, arka cama ulaşamıyor( Benim UF HB).. Bu arada ,evet yeni bir şey öğrendim, artık musluk suyu yok, cam suyu kullanacağım. Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Forumun amacı zaten bu;paylaşmak ... :good:

sonmocan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstat, ankarada ots servis, tavsiye ederim. telefonları 278 54 44 istersen uğra.. belki motor bile almana gerek kalmaz. iyi günler

06UF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tel. not ettim ,çok teşekkürler hepinize. Doğru, forumun amacı buymuş , yeni üyeyim ve neden daha önce böyle bir paylaşımdan faydalanmıyordum diye hayıflanıyorum.

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim merkez opelde nuri ustayla konuş et merkez opelde sana yardımcı olurlar

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06UF' Alıntı:
Soruş biçiminiz güven veriyor sn.Marikan,teşekkürler.Çünkü, motor sesi geliyor,motor can-baş çalışıyor; (benim de serviste -Ankara Opal-yadırgadığım buydu zaten, böyle bir şey sormadılar bile!..) 5-6 pompalamadan sonra zayıf bir basınçla suyu ön cama püskürtebiliyor, arka cama ulaşamıyor( Benim UF HB).. Bu arada ,evet yeni bir şey öğrendim, artık musluk suyu yok, cam suyu kullanacağım. Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler...

eğer motor sesi geliyo ve 5-6 pompalamadan sonra su geliyosa hortum bükülmüş olabilir. bazende hortumun motora girdiği yer tazzik ve zamanla gevşiyo... sen onu bana sor yapana kadar 4 kez söktüm o motoru... senin arabanınki nerde tam bilmiyorum ama vectra b ninki solda ön tamponun içinde... önce lastiği söküyosun sonra çamurluğun içindeki plastik kaplamayı... zor iş walla

T

tolgatigra

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar arada sırada pompanın altında plastik bir filtre var arada sırada on u temizleyin kireç ve pislikten tıkanıyor tazyik azalıyor.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arada sırada pompanın altında plastik bir filtre var arada sırada on u temizleyin kireç ve pislikten tıkanıyor tazyik azalıyor.

dikkatli okursak...

1 yıl geçmiş sorunun üzerinden

superface_76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar silecek mevzusu oldu madem. ben su bitince normal su koymuştum. doğal olarak donmuş :) üstüne cam suyu ekledim ama çözülmedi. havaların ısınmasını bekliyecez yoksa çözmek için bi yöntemi varmı. bide umarım patlama felan yapmaz.