sikayet

pasali37

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
opel kullanicilarin dikkatine ben isvicrede yasayan opel insignia kullaniciyim 14 .08.2013 tarihinde arabami opel odak istanbul servisinde arabama bakim yaptirdim daha sonra geri dönüs yaptim isvicreye girince arabamdan degisik sesler gelmeye basladi hemen yol yardimini aradim su pompasi patlamis dediler ama anlamadigim birsey var yagina baktim arabanin yagi sanki hic yoktubenim bildigim diesel arabada ne kadar yag yeni olursa olsun rengi degisir hemen degilse bile bir kac kullanimdan sonra siyaha dönüsür benim rabada hic yag yoktu aman dikkat arkadaslar arabanizi bildiginiz servise götürün cok pisman oldum daha önce düzce kervanda opel antaram vardi orda servis yaptirdim cok memnun kalmistim

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yag yoktu derken ???? motor yagsız mı kalmıs buyuk ıhtımal karter contasını takamamıslardır uzun yoldada arac yagı atmıştır dısarı..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size tavsiyem ne olursa olsun her molada aracınızın yağına suyuna bakın 1 dakikka zaman size çok şey kazandırır.
Bu arada acaba yağ ne kullandılar oda merak konusu eğer önceden yağ yakmıyorsa?

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyuk gecmis olsun. Önceki aracimda bana da olmustu. Yalniz servis hatasi degil benim hatamdi. Yag kapagini acik unutmusum kaputu actigimdaki manzarayi soylemiyorum ;))

Tapatalk 2 ile gonderildi.

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben sürekli bakımlarımı odakta yaptırıyorum ve gayet ilgilelerdi aracıma karşı da bana karşı da ..enteresan..

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
burası türkiye. Kendimizi kötülemeyi bile marifet sayar olduk. Çok yazık. Işin aslını astarını öğrenmeden gerçek sebebi bilmeden. Belki araçtan kaynaklanan bir durumdur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bagajında devamlı yağ+su taşıyorum diye bazen alay konusu oluyorum ama bir keresinde yağ çubuğu yerine tam takılmadığı için uzun yolda motordaki yağ bitmişti, bagajdaki yağdan ilave ederek yola devam ettim. Bu tür malzemeler belki hayatımız boyunca birkaç kere lazım olur, olduğu zaman da piyangodan büyük ikramiye çıkmış gibi olur. Bir kere de garajda 2 sene kadar yatan araçla yola çıkmaya karar verdik, aracı çalıştırdık ama motor, direksiyon ve hidrolik yağı çok eksilmişti. 10-40 yağ yerine diğer aracımdaki 20-50 yağı motora ilave ederek sanayiye kadar gitmek zorunda kaldık. Tedbirli olmakta fayda vardır, bagajımda koskocaman müzik sistemi veya temizlik-koku ürünleri taşıyacağıma yağ+su taşımayı her zaman tercih ederim.

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
opel merkezi arayıp durumu bildirin. geçerken almanya yada iletiverin :D