şikaaaayeeeeeeetttt

pdrmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dün opel com tr den maıl attım şikayet maılı bugun saat 9 gıbı almanyadan aradılar dırekt. maılınızı aldık dedıler hangı servıse falan gıttıgımı en son ne zaman gittiğimi sordular bende yanıtladım gereken işlemleri yapacaklarını ve 1-2 gün içinde tekrar bana döneceklerini söylediler. bakalım inşaallah halledecekler. inanırmısınız aracımdan o kadar soğudumki binmek bile istemiyorum en son marşına 3 gün önce bastım garajda duruyor vallahi. bazen keşke başka bi araç alsaydım dıyorum. umarım sızlerin başınada boyle bir şey gelmez. bu arada ön tampon fiyatını bilen varmı orjınal...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun ve hakkını aradığın için tebrikler ! :good: :rock :alkis:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanyadan telefon falan geldiyse problem çözülür benimde bu şekilde şikayetim olmuştu bende soğumuştum ama daha sonra alışıyorsun

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava giris sistemi uzerinde air mass flow sensoru hava girisini yanlis okuyo olabilir.....bunu anlamanin tek yolu dianostik tool dedikleri (TIS) cihazina baglanman ve hata kodunu gormen servis veya bunu okuyabilecek yerlere gitmen .......:)
bu arada otomotiv ekipmanlari fuarina gitmenide tavsiye ederim CNR bu hafta sonu ....

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pdrmustafa' Alıntı:
arkadaşlar benim aracım sabahları 3 veya 4 marşda çalışıyor aracım 2006 astra 1,3 cdti. arabama 40000 ytl veripte hacı murat gibi kır kır çalışmasını istemiyorum diğer dizel araçlara bakıyorum hepsi sabah ilk marşda tamam bunun için opeli şikayet etmek istiyorum bana iletişim kurabileceğim maıl adresleri verirseniz sevinirim. teşekkür ederim

Yaz da kış da aynı sorun var mı?

Bir de bunu niçin opele bağlıyorsunuz onu anlamadım. Yani aldığınızdan beri mi 3-4 basmada araba çalışıyor, Yoksa 3-5 ay bindinizde mi sonradan bu olay oldu. Sorun sizden de kaynaklanabilir. Mekanik sorun falan vardır. Öncelikle bunu anlayalım ki opeli yerelim.:cry:

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaŞim Bu Astralarda Kronİk OlmuŞ Galİba Kabullenİlecek Gİbİ Bİ Hata DeĞİl Bence Ne Bu Yaw 40 KaĞit Para Wer ÇalİŞmasin İnŞallah Hallederler.......

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bi rezalet ya ben de opelin servislerini iyi bilirdim şikayetvar.com da birinciyiz yani opele bravo. ustalara gidin daha iyi bizim bi ustamız var süper 15 yıllık kendisi. isteyen olursa adresini veririm ankarada. rezil herifler ya tofaşın renonun şikayeti bile daha az