Sigortam net ve Koç Allianz...?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum...Dün internete sigortam nette kasko bedellerini ögrenmek için girdim..Yaşı büyük olduğu için aracın beni müşteri temsilcisine yönlendirdi telefonumu istedi ve 1 iş günü içerisinde bana döneceklerini yazdı...Bu sabahta düzgün konuşmalı,arkasında kalabalık gürültü fonu olan (yani sanırım ofis gibi bir yer) biri aradı ismi Tolga....Benden plaka ve tc kimlik bilgilerini aldı...Plakayı anladım,soruşturma amaçlı aldıda,tc kimlik numaramı ne için almış olabilir merak ettim...Paranoya oldu bende birden....

Bu arada 10 yaş ve üzeri sigorta işlemlerini sadece Koç Allianz yapıyormuş...Bana Koç Alianzdan bilgi alıp tekrar döneceğini söyledi...

Sizce herhangi bir sebeple tedirgin olmama gerek varmı?

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
Hayır Yok ID araştırması yapılacaktır, sonuçta arabadan ziyade kullanıcı bilgileride fiyat için önemli mevzu, rahat olabilirsin...

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko bedeli hesaplanırken aracın durumu yaşı piyasa değeri vs hariccinde sürücü bilgileride kullanılıyor mesela 60 yaşında bir araç sahibiyle 30 yaşında bir araç sahibinin kasko bedelleri farklı oluyor genç olan daha az ödüyor herhangi bir kaza durumunda çıkabilecek hasarlar yaşlı olanda daha fazla falan diye biliyorum...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
tc numarası konusunda korkmanıza gerek yok.key ödemeleri sırasında o kadar bariz şekilde hem ad hemde soyadla gösterilen bir tablo vardı.hala duruyor.siz rahat olun.yeterki anne kızlık soyadını kimseyle paylaşmayın

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar..Sayenizde rahatladımm...97 model benim araba..Başak sigorta en iyi teklifi vermiş 1064 ytl kredi kartının limitini kullanmadan 7 taksite bölüyorlarmış..Birde hediye olarak 40 ytl oranında Petrol Ofisinden benzin veriyorlarmışş..Uykudan kalkıp tele baktığım için o an aklıma gelmedi arabama ne kadar değer biçildiğini sormaya...Neyse sizce 1064 ytl normalmii.Astra F GLS1.6 16v NB...Tüp yok,ekstra birşey yok araçta..

yigitbaran06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de ismini vermeyim reklam olmasın, bir sigorta şirketinden 2000 model Astra aracıma 800 ytl kasko fiyatı aldım. Ama hala beklemedeyim.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko yapılırken kullanıcının yaşı büyük olursa daha dikkatli ve sakin araba kullanacağı varsayımı ile indirim oranları yükseliyor. ve ayrıca tc kimlik numarası olmadan sigortacılar sistemlerine girip teklif alamadıkları için istemişlerdir.

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 5 ay önce yaptırdım. 2000 model astra h 1.6 16i tüplü, jant ve lastiğide kasko teminatına aldırdım.1100 ytl 275 peşin kalanı 8 taksitle

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kasko bedeli hesaplanırken aracın durumu yaşı piyasa değeri vs hariccinde sürücü bilgileride kullanılıyor mesela 60 yaşında bir araç sahibiyle 30 yaşında bir araç sahibinin kasko bedelleri farklı oluyor genç olan daha az ödüyor herhangi bir kaza durumunda çıkabilecek hasarlar yaşlı olanda daha fazla falan diye biliyorum...
Tam tersi, genç olan daha fazla ödüyor. Tecrübeyle sabit. :)