Sigara kullananlar ve birakmak isteyenler

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Birgun yatakta uzanmis kitap okuyordum. Bizim ufaklik daha 3 yasindaydi o zaman. Yanima geldi " Baba, sigara icmek kotumu ?" diye sordu. Bende kitap okudugumdan dusunmeden " Tabikii babacigim" dedim. 3 yasindaki bacaksiz sanki ogretilmis gibi demezmi " Eger kotuyse sen niye iciyorsun?".... Dondum kaldim ilkonce. " Yok babacigim, ben biraktim, artik icmiyorum " dedim. O an 19 sene araliksiz, gunde en az 1 paket ictigim sigarayi biraktim. Su an 1,5 sene oldu, hala canim istiyor.
Sonuc olarak birakmak isteyince birakiliyor. Birakmak istemeyende hergun en az 1000 bahane buluyor tekrar icmek icin.

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben günde 3 paket içiyorum. sabah kalkınca aç karnına yakıyorum akşam yatağa girmeden bitane içip giriyorum. gece uykudan uyanınca yakıyorum. 24 saat içiyorum. Allah sonumu hayır etsin.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırakmama en büyük sebep müdürümden geldi...

"Oğlunun geleceğini görmek istiyorsan içme şu zıkkımı " dedi

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben günde 3 paket içiyorum. sabah kalkınca aç karnına yakıyorum akşam yatağa girmeden bitane içip giriyorum. gece uykudan uyanınca yakıyorum. 24 saat içiyorum. Allah sonumu hayır etsin.
:eek::eek::eek::eek: abi ne yaptın sen :D

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
hani şimdi kötu örnek olmayayım ben şahsen hiç içki içmiş biri değilim ama sigara içkiden beter içkiyi sabah kalkınca gece yatakta içemiyorsun ama sigara öyle değilki arkadaş illet bişey

cem_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigara ne senle nede sensiz olmuyor beyler ne yapacagim bilmiyorum ama devam gibi

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence artık dikkatli olun ! ;) Bu gidişiniz gerçekten hiç hayırlı değil.

Bende içiyorum ama 3-4 günde bir. Bugün kasıldım, çok gerildim, eve geldim üstüste hiç durmadan 5 tane içtim. Ağzımda berbat bir tat oldu. Direk söndürdüm. Pakette 3 tane kaldı, içmeyeceğimi hiç sanmıyorum, fırsat bulduğum an içmeye kalkıyorum. Tek korktuğum şey, koku ve yüzünüzün görünümünün pasifleşmesi:( Bırakmalıyım..