sigara izmarit i

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar dün gece cahilin biri  yanan sigara izmaritini arabanin üstüne atmış izmarit antenin yaninda kalip antenin kenarini eritmis ve beyaz tavana sari bir leke birakmis.Bu leke nasil cikar anten tamir ve boya olur mu acaba.anten shark model.

tolgakeser

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sigara izmarit i

geçmiş olsun duran arabaya bile zarar vermeyi başariyorlar cahillik değil bence yaptıkları hayvanliktir ayiptir günahtir benimde eski aracimda başima gelmişti kaputa boya yapmak zorunda kalmiştim.
izmarit boyayi yakmadiysa ufak birşeyse pasta cila ile geçebilir ama söylediğinize göre yanık var büyük ihtimal kürdanla ufak bi rutuş boyasi geçersiniz çözülür.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sağlam bir sopa da atanın aklını alır. Allah denk getirmesin atanı görebileceğimiz ana.

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler tavsiye için sari lekeyi pasta ile epey zorlayarak çıkarttim antenin dibinde olduğu icin de zor oldu..cahil diyerek kendimi frenliyorum yoksa onu atana cok söylenecek şey var...anten ne olacam bilmiyorum ama.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerçektende bu rot başı çıkmış zımbırdak adamlar, sigaranı içte bitince nereye atılacağını öğren.

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaza olur araba pert olur hiçbir laf demem kazadır derim ama böyle şeyler benim canımı sıkar etraf görgüsüz kıskanç heriflerle dolu açıkcası. Genç serseri bir arkadaş kıskançlık edip sizin arabanızın üstüne atmış bu kadar bizim buralarda çok var öyle tip birşey diyincede boydan boya çiziyolar arabayı. Hödük herifler!!!

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşte yakalayabilsen o kardeşimizi ve pasta cila yapılamayacak tüp geçitlerinin başlangıç yerlerinde söndürebilsen o sigarayı ne güzel olurdu.  battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayvanlık parayla değil işte.Geçmiş olsun.