Sıfır Opel Motorları

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş bey motorlar sandık kırma motor sıfır motor.İkinci el motor olsa zaten koymazdım.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sıfır c20let satılsa hatta üzerinde f28 ile ne gider be :D

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
1 saat önce Aracımı marketin önüne çektim ve alışverişimi yaptım arabama bindim marşa bastım çalışmadı göstergeler yanıp sönüyor anladım ki akü bitti.değiştirdim sorun kalmadı.14 ay oldu vectramı alalı ilk kez bu akşam çalışmadı onunda sebebi fi tarihinden kalma akü oldu.çok seviyorum arabamı ve ilerde durumum olunca yeni model araba almayacam ona vereceğim parayla ben aracımı 0 dan tekrar yaratırım.önceliğim ise 0 motor olacak artık nerden bulursam.Bu bahsi geçen %10 luk sınırı ben%30 diye biliyordum bu durumda yine ancak 115 lik 8v motor kullanabilirim.Kısacası vectra aşktır gerisini bilemem:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İlan harici yazıyorum; Çıkmacıdan alınan ikinci el bir motorun ileride ne gibi sorunlar açacağı meçhul, zaten çok temiz bir motora da çıkmacılar rekor sayılabilecek fiyatlar istiyorlar. Komple sıfır bir motora ödenecek ücret tamire verilecek ücretten daha hesaplı olsaydı kimse sanayilerde yağın pasın içinde sürünmezdi, kendi adıma konuşursam ben hesaplı sıfır bir motor bulsam hiç tamirle falan uğraşmazdım, direk sıfır motoru aracıma monte ettirirdim.

Savaş bey motorlar sandık kırma motor sıfır motor.İkinci el motor olsa zaten koymazdım.

Ben açıklamamı en başta yapmıştım ;)

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1 saat önce Aracımı marketin önüne çektim ve alışverişimi yaptım arabama bindim marşa bastım çalışmadı göstergeler yanıp sönüyor anladım ki akü bitti.değiştirdim sorun kalmadı.14 ay oldu vectramı alalı ilk kez bu akşam çalışmadı onunda sebebi fi tarihinden kalma akü oldu.çok seviyorum arabamı ve ilerde durumum olunca yeni model araba almayacam ona vereceğim parayla ben aracımı 0 dan tekrar yaratırım.önceliğim ise 0 motor olacak artık nerden bulursam.Bu bahsi geçen %10 luk sınırı ben%30 diye biliyordum bu durumda yine ancak 115 lik 8v motor kullanabilirim.Kısacası vectra aşktır gerisini bilemem:)

Senin kafanda olan insan çok ama, yeni düzenlemelerle eski araçları iyice bitirecekler gibi. Bence bu saatten sonra bizim tek kurtuluşumuz, araca özel imal edilecek, elektrik motoru dönüşüm kitleri olur.

Hem emisyon derdi yok, hem fosil yakıta para yetiştirmeye çalışmayız. Al tak şeklinde tüv onaylı kitler olsa, bence pek çok kimse problemsiz araçlarını satıp, sıfır arabaları ile servis ve kasko şirketlerinin kucağına düşmek istemez.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasan keşke olsa ama 3. dünya ülkelerinin bile konomik olarak sömürülecek bir ülke olarak görüp kansorejen madde içeren giyisileri çocukların okul eşyalarını gönderdiği bir ülkede bunlar hayal :)