Sifir araçlarda mtv

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10/06/2009 tarihinde sıfır aldığım araçın motorlu taşıtlar vergisi bayiye mi ait yoksa banamı ait.vergi dairesinde 2 tane ödenmesi gereken borç var birisi 10/07/2009 tarihinde, biriside 31/07/2009 tarihinde ödenecek.böyle bir şey olurmu.

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi aslında firmalar zorunlu olmadıkları halde mtv nin ilk taksidini ödüyorlar, ama bildiğim kadarıyla yasal zorunlulukları yok, çünkü ruhsat çıkarırken ödenmesi gereken bi vergi değil (anahtar teslim olayı). ben de başta ödemeyecekler diye korkmuştum, aklıma gelmemişti o konuyu konuşmak, ama aldıktan sonra 1 hafta içinde yatırdı bayi, internetten takip ettim.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genelde size yuklerler ama uyanık olup belirtmek ve fiyata bunu da dahil ettirmek lazım

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer temmuzda alsaydınız ilk taksit size ait olmazdı. Sırf bu nedenle plaka taktırmayıp 15 gün sahte plaka ile gezen biliyorum

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nisanda farklı marka araba aldık 2 tane ikisininde 2009 ilk 6 aylık dönem bandrolleri yatmıştı

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilginize ve bilgilerinize teşekkür ederim.arabayı aldığım bayi ile görüştüm yatırmayı unutmuşlar yatıracaklarmış ilk taksidi.arkadaşlara duyrulur.

putrell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, senin adına sevindim, acaba yatırmayacaklar mı diye düşününce insan tuhaf oluyo yavv, bilirim:)