Sıfır araç boyalı çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurcigdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama maalesef ne özür dilediler, ne de yardımcı oldular, bayinin arkasında durdular, isterseniz dava açabilirsiniz dediler

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurcigdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin durumunuz ile aynı problem i yaşamış Ankara da bir öğretmen var, para iadesi veya emsal bir araba ile değişimi talep etmiş ama maalesef kabul etmemişler, oda dava açıp kazanmış. İşin popüler tarafı öğretmen pankart hazırlatıp Ankara da dolaşıp firmayı deşifre edince başında yer bulmuştu

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, opel Türkiye aracı değiştirme kararı aldı ancak Yeni verilecek aracın değerini düşük göstereceklermiş. Mevcutta ki ayıplı malın ise ikinci el gibi satışını verecekmişiz. Aracın babamın şirket aracı olması dolayısıyla burada bizi muhasebesel zarara uğratıyorlar, artık usandığımız için bunu sineye çekme kararı aldık yoksa sürekli uğraşıp duracağız mahkeme deseniz en az 1-2 sene sürecek. 15 gün içinde Yeni aracı temin etmeye çalışacaklarmış. Araç yenisiyle değişiyor evet ancak dediğim gibi müşteri yine mağdur yine mağdur. Tüm değerli forum üyelerimize bir kez tavsiye ediyorum mutlaka sıfır araç olsada araç adınıza tescillenmeden kontrol ettirin. Selam ve saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BULENT1970

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. "Zararın neresinden dönülürse kardır" sözünü hatırlayarak. Yeni aracınızı kazasız belasız kullanın. Yasalar ne yazık ki tüketici lehine değil. Halbuki bu olay teknik olarak kanıtlanmış. Bu kadar prosedüre ne gerek var. Aslında en iyisi yurtdışındaki merkeze konuyu aktarmak. Yabancılar daha duyarlı bmyle konularda.
Bende daha önce duyduğum benzer olaylar nedeniyle Corsa D aracımı alırken tanıdık bir kaportacı ile gitmiştim. Onlar arabanın belli noktalarına bakmışlardı. Gerçi satış elemanı biraz bozuldu. "Bize güvenmiyorsunuz" dedi. Bende internet de bir çok olay var. İçim rahat olsun dedim.

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Bülent Bey çok teşekkür ederim, Yeni aracın verilmesiyle ilgili bir protokol yaptık ve artık 26.07.2017 tarihi itibariyle sosyal medya da olsa hatalı araç hakkında yorum yapmayacağımıza dair kağıt imzaladık. Bu nedenle sayın moderatörlerimizden konunun kilitlenmesini rica ettim. Değerli forum üyelerimize tekrar teşekkürlerimi sunar, kazasız belasız güzel sürüşler dilerim herkese. Selam ve saygılarımızla. (Sayın moderatörlerimiz konuyu kilitleyebilirlerse memnun oluruz, teşekkürler.)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Konuyu sonlandırıyorum. Ne imzaladınız bilmiyorum ama keşke aracı almadan imza atmasaydınız. Onlar yeni araç vereceklerine dair bir imza alsanız iyi olurdu. Yeni araç gelmezse konuyu rapor edin, sizin imzaladığınız şey sizi bağlar, konuyu biz takip ederiz.
Geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...