Siber Savaş

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banka hesaplarını boşaltmak o kadar kolay değil her yerde bu laf dolaşıyor bu bankanın sorumluluğunda. İmkansız değil ama yapılamaz o zaman herkes herkesin hesabını boşaltsın. Rusyanın yaptığı ortalığı karıştırmak korkutmak da değil. Rusya oyuncağı alınmış çocuk gibi gülüyorum ben rusyaya herkes tokatlıyor. Soğuktan beyinleri çalışmıyor bu kadar gözünüzde büyütmeyin gazı var nükleeri var diye bi gün olur o nükleerler kendi ellerinde patlar.

Tabiki bizlere göre cok zor ama ama imkansızda değil. Dediğim gibi bi nufusun sitesini hackleseler tcmisi değiştirseler buda devletin sorumluluğunda ama cefasını vatandaş cekecek. Rusya konusunda birşey diyemiyorum. Onlar şimdi ne yapacaklarını şaşırdılar kolay değil kendinden kat kat kücük bir ülke tarafından ucagı düşürülüyor ve hiç birşey yapamıyor nereye saldıracagını bilmiyor o nedenle ha bişi yapabilirlermi bence hiçbirşey yapamazlar ama okadarda kücümsenecek bir ülkede değil yıllardır yaptırımlara karşı ama dünyanın süper gücleri arasında yer alıyor yinede. Bizler yine dikkat edelim kardeşim dosya vs indirirken biraz daha dikkatli olalım.

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bundan korkacagınıza tapu dairesineki dolandırıcılardan korkun adamlar sahte belgeler ile donunuza kadar soysalar evinize satsalar ancak evinizin kapınıza yeni sahibi geldiginde anlarsınız durumu. HACKER dan degil böyle dolandırıcılardan korkun yada hırsız banka personeli, mudur yada personel hedefledigi 3-5 hesabı boşaltıp cekiyor parayı 1-2 milyon hooooppp kacıyor yurt dışına olduda bitti maşallah sizde ugrasıp durun.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banka hesaplarını boşaltmak o kadar kolay değil her yerde bu laf dolaşıyor bu bankanın sorumluluğunda. İmkansız değil ama yapılamaz o zaman herkes herkesin hesabını boşaltsın. Rusyanın yaptığı ortalığı karıştırmak korkutmak da değil. Rusya oyuncağı alınmış çocuk gibi gülüyorum ben rusyaya herkes tokatlıyor. Soğuktan beyinleri çalışmıyor bu kadar gözünüzde büyütmeyin gazı var nükleeri var diye bi gün olur o nükleerler kendi ellerinde patlar.

adamlar garanti bankasının hts sistemini bitiriyorlardı geçen hafta sen hala diyorsun ki internet bankacılığından hesap boşaltmak kolay değil.
hts ne diye soracak olursan yasal takip sistemidir.
ne kadar borçluluları varsa bu sistemdedir. para girişleri çıkışları vs. internet bankacılığını kullanırken kendi bilgisayarımda bile çerezleri silmeden çıkmam...

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adamlar garanti bankasının hts sistemini bitiriyorlardı geçen hafta sen hala diyorsun ki internet bankacılığından hesap boşaltmak kolay değil.
hts ne diye soracak olursan yasal takip sistemidir.
ne kadar borçluluları varsa bu sistemdedir. para girişleri çıkışları vs. internet bankacılığını kullanırken kendi bilgisayarımda bile çerezleri silmeden çıkmam...
sonuçta yapamadılar değil mi ? ben yapılamaz olmasından bahsedemiyorum zaten çok kolay o kısmı istedikten sonra mesele yaptıktan sonra ne olacağı :) çerez mi adamlar neler yapıyor istediğin kadar çerez boşalt .

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çerez silmek en basit önlemlerden biri. Bu arada hts sistemini yıkmasınlar diye büyük ihtimalle banka kendisi kapattı erişimi. Para boşaltmasalarda yılın son haftalarında gelecek tahsilatlarını alamadılar ve binlerce lira zararları var.

Sent from my iPhone using Tapatalk