Shell'den 1 depoyla 360 km Gitti

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar..farklı istasyonları deneyen birisi olarak ben aracın çok km gitmesinden çok rahat çalışmasına ve sürat yapmasına dikkat ederim.bu açıdan da Türkiye de en iyi benzin ve mazot ( gtl) Shelldedir...ben yılda 2000km az gidip 400-500tl fazla verip rahat ederim ve aracımın sorunu az olur...unutmayalım ki özellikle dizellerde pahalı arızalar yakıttan kaynaklanır....saygılar

zaferege

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelastra.org
Bende her zaman shel tercih ederim. Zira ıvır zıvır benzinliklerde dizel arabaya benzin koyanlar da olabiliyor.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Shell'den yakıt alıyorum ve genelde hep aynı şubeden alıyorum..

Ne bugüne kadar bir sıkıntı yaşadım (maşallah) nede yakıt-mesafe konusunda bir problemim oldu..

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar..farklı istasyonları deneyen birisi olarak ben aracın çok km gitmesinden çok rahat çalışmasına ve sürat yapmasına dikkat ederim.bu açıdan da Türkiye de en iyi benzin ve mazot ( gtl) Shelldedir...ben yılda 2000km az gidip 400-500tl fazla verip rahat ederim ve aracımın sorunu az olur...unutmayalım ki özellikle dizellerde pahalı arızalar yakıttan kaynaklanır....saygılar

bilgi için teşekkürler bugüne kadar hep opetten doldurdum.Shelle niyetlendim ama daha gidip doldurmak kısmet olmadı.Evimin yakınındaki shell - lukoile döndü..Lukoile dönünce yakıtın kalitesi vs değişmişmidir yoksa yine aynı yakıtımı satarlar lukoil markası altında?

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her istasyon aynı merkezden alıyor yakıtı fakat depolarına katkı katma ve depo temizliği gibi konularda shell denetimlerdeki ciddiyetiyle ön planda ve her shell yazan yerde iyi yakıt olur dersek doğru olmaz....genelde terciih edilen istasyonlar bellidir...

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin alacağımda hep shell den alasım geliyor.. sanki daha sağlam gibi gerçi formula1 izlediğim zamanlardan aklıma yerleşmiştir belki.. ama mazotu opetten alıyorum

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßende Hep Shell Kullanıyorum.daha duymadım herhanqi kotu bıseyını

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun mesafe kat etmeyi düşündüğüm zaman Bp bence en uzun km yapıyor ama araba kasıyor sanki yani sevmediği bir yiyeceği verdiğinde bebek ağzını kapar ya aynı öyle oluyor araba da bu sebeple de az yiyor :))