SHELL V-POWER+GTL hakkında...

Umitbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: SHELL V-POWER+GTL hakkında...

Tabi ki arkadaşlar herkesin görüşüne saygı duyuyorum sonuçta yaşanılmış şeyler var.ևok gezdiğim için fiyat/performans oranını da düşünmem gerek  :)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
üçünü mü karıştırdınız. Oranları alalım hemen.

valla ilk önce GTL aldım full öncesi VPOWER dı ama az kalmıştı.. Onu bitirdim sonra gittim tekar GTL aldım... Yarı depoda fuelsave aldım karıştırdım...bitirdim sonrasında tekrar full fuelsave aldım akabinde yarı depoda VPOWER ile karıştırdım. Yani şu anda çok az miktarda GTL %1-2 geri kalan yarı yarıya Vpower ve Fuelsave. Bitince Vpower alacam..Fuelsave artık almam çünkü performans çok düştü hissetirdi yani. Ama GTL ile Vpower arasında fark yok desem yeridir.

Bu arada geçen pztesi inanılmaz rüzgar var Esk-Kütahya arsında ve yakıt tüketimini oldukça etkiledi...4 kişi vardı araçta... ama baya bir etkiledi.. ama rüzgar da sanki fırtına gibiydi... tam karşıdan esiyordu...

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

warlordares link' Alıntı:
valla ilk önce GTL aldım full öncesi VPOWER dı ama az kalmıştı.. Onu bitirdim sonra gittim tekar GTL aldım... Yarı depoda fuelsave aldım karıştırdım...bitirdim sonrasında tekrar full fuelsave aldım akabinde yarı depoda VPOWER ile karıştırdım. Yani şu anda çok az miktarda GTL %1-2 geri kalan yarı yarıya Vpower ve Fuelsave. Bitince Vpower alacam..Fuelsave artık almam çünkü performans çok düştü hissetirdi yani. Ama GTL ile Vpower arasında fark yok desem yeridir.

Bu arada geçen pztesi inanılmaz rüzgar var Esk-Kütahya arsında ve yakıt tüketimini oldukça etkiledi...4 kişi vardı araçta... ama baya bir etkiledi.. ama rüzgar da sanki fırtına gibiydi... tam karşıdan esiyordu...

Hımm anladım. Benim yapmayı düşündüğüm şey Shell pompaya yanaşıp boş depoya 25 lt GTL sonra üstüne 13 lt V Power üstüne de 13 lt Fuel Save alıp duruma bakacam. Paşa'ya kokteyl hazırlayayım diyorum. Bir de üstüne ileri geri ileri geri yaptırarak bir kaç kez iyice karıştıracağım bu 3 yakıtı  dancee

yinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bana göre benzinde de dizel yakıtta da Shell neden mi?

Her istasyonda aynı kalitede yakıt satılıyor.ևok sık denetleniyor.Yakıtların km değerleri ve araç performansları diğer markalara göre oldukça dengeli.Egzosdan kara bir duman çıkmıyor :) Shell V Power ismi kadar güçlü  dft012

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1tane gtl kalan shell var izmitte galiba bilen bilir derincede ismetpasanin orda ki hala satiyor daha dun aldim fark hissediliyor rahat gidiyor araba dahada