''SFI'' Sahipleri..

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm 95 model 150 hp orjinal badikitli 120000 de inanın 2007 modelle deyişmem aracı bilen bilir ilk sayfalarda hakaret edilmiş ama olsun bence tersini düşünüyorum yeni araca herkez biner önemli olan korkmadan efsaneyi ayakta tutabilmektir yanlışmıyım arkadaşlar

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada Osman, 95 lerde 94 body-kit hiç gömemiştim.

Bir de senin aynalar yeni kasa aynası mı yoksa bana mı öle geldi?

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm 95 model 150 hp orjinal badikitli 120000 de inanın 2007 modelle deyişmem aracı bilen bilir ilk sayfalarda hakaret edilmiş ama olsun bence tersini düşünüyorum yeni araca herkez biner önemli olan korkmadan efsaneyi ayakta tutabilmektir yanlışmıyım arkadaşlar
Haklısın ama SFİ GSİ yi kardeşim bilen bilio onun nasıl yürüdüünü bilmiyenleride bırak cahil kaslsınlar ;) Örenmek isteseydi 14 sene içinde öğrenirdi :D

MOTOR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gsi cılar

yaşasın gsi kardeşliği......selam arkadaşlar..bende 94 gsi sahibiyim...inanın boyle bir topıce ihtiyac vardı.....deseniz ya bundan sonra butun sfi cılar burda..hayırlı uğurlu olsun diyelim....

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldin Erdinç,

Senin aracının fotolarını da görmek isteriz.

İyi forumlar;)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evetler uzun ugraşlarım sonunda bende bir sfi alabildim allah binlerce şükür 4 3 yaptım koltuktan uzunanıp sigara alabilene aşk olsun yani cok güzel bir makina benim ki de kımızı daha 5 günlük bir makina resimleri en kısa zamanda burada olacak inşallah bakalım işte serviste suanda yani :D