Severek aldım ama sıktı artık

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erdem kardeşim ilgin alakan için çok teşekkür ederim.bi kaç gün içinde bizim biraderin şirketinin arabalarını gösterdiği bi yer varmış,bi de oraya gösterecem.Ondan sonra bakacam duruma.Ama arabada kesin ve kesin bişey var.ama ilginç bazen olmuyo.araba tekliyo.ilk çıkışlarda özellikle.tekliyo ve tabi bu sırada gaz yemiyo ve tır tır gitmiyo.anlatırken bile sıkıldım yahu :)

bilader gaz yemem olayı ise bendede vardı bazen araba bayılır tekler bazende hiç gaz yemezdi yokuşta keserdi çok araştırdım motor beyni falan değişecek dediler iyi bir ustaya götürdüm meğer sorunların hepsi benzin pompasındanmış daha önce değişmiş orjinal olmaynı takmışlar sonradan orjinali taktık zıpkın gibi oldu maşşallah

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgi alaka herzaman bu gün senin sorunun olur yrn benim yardımlşıyoruz :) arkadaşın dediği gibi orginal parçada çok önemli...benzin pompası olası bir durum gerçekten.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende uzun zaman astra kullandım ama ciddi bir performans eksikliği görmedim. uygun devir uygun viteste bir sorun yaratmıyor bence

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kesin bir problem var araçta. ben çevremdeki herkesten bilgi alıyorum ve astralarından çok memnunlar. bende yeni kasa 1.6 vardı bende çok memnundum.astra classic kullananlarda çok memnun. senin derdin servis. iyi bir usta bulman gerek. zaten arkadaşlar yardımcı olmuş. kesinlikle iyi bir usta gerek. opel yetkili servislerinin çoğunda hikaye anlatırlar eğer sorunu çözemiyorlarsa. özellikle klima sorununa verdikleri cevap çok komik. böyle birşey diyemez . böyle bişey olamaz. hemen gittiğin servisi terket. inşallah iyi bir servis bulursun

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
abi kesin bir problem var araçta. ben çevremdeki herkesten bilgi alıyorum ve astralarından çok memnunlar. bende yeni kasa 1.6 vardı bende çok memnundum.astra classic kullananlarda çok memnun. senin derdin servis. iyi bir usta bulman gerek. zaten arkadaşlar yardımcı olmuş. kesinlikle iyi bir usta gerek. opel yetkili servislerinin çoğunda hikaye anlatırlar eğer sorunu çözemiyorlarsa. özellikle klima sorununa verdikleri cevap çok komik. böyle birşey diyemez . böyle bişey olamaz. hemen gittiğin servisi terket. inşallah iyi bir servis bulursun
karar verdim bugün yarın arabayı opel gerçeğe götürecem.Zaten araba ordan alınmış.yakın bi dostumun nişanlısının yakın tanıdığı orda çalışıyormuş.Bakalım ne olacak?

V.M.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
renaultların bi çoğu hafif araçlar ve gerçekten seriler fakat böyle bi sorun çok acayip daha önce hiçbi opel kullanıcısından buna benzer bişey duymamıştım. bi çok kişinin dediği gibi bence de bi servise göstermende fayda var. bende de 1.6 astra enjoy var ve kalkışı olsun yokuş çıkışı olsun gayet memnunum. (Allah nazarlardan saklasın :D)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,ben arabayı alalı 2 sene oldu.Aldığım ilk zamanlar farketmemiştim ama sonra yavaş yavaş hissettim ki;arabada bi çekiş sorunu ve tekleme gitmedi gitti arabadan.ilk kalkışlarda (özellikle araba doluysa) araba kalkıp hareket edinceye kadar arkadaki yada yoldan bana yol veren arabalar kesin diyolardır 'şu acemiye bak diye'.hele bide hafif yokuşsa aman Allahım,babamın 91 model bi broadwayi vardı üzülerek söylüyorum 5 basar.Neyse servise gittik, gitmedik mi kaç defa.Şu an bişey görünmüyo aynı şeyi yapınca getir dediler.Bişey dicem ama terbiyem el vermiyo.Neyse silindir kapaklarında kurum var ondan denildi.Başka biyerinde bişi görünmüyo.egr vb normal denildi.2 gün önce abim memlekete gitmek için benim arabayı aldı(onun 2000 rxt clio 1.6 hb var) esya vb fazla,rahat gidelim diye,tabiki de verdim, bende onun clio'yu aldım.Şunu söyleyebilirim 2 gündür araba sürmenin keyfii yaşıyorum.kalkışlar olsun yolda gidiş olsun, görüş açıklığı olsun keçi gibi maşallah.Bu anlattıklarım uydurma değil reel tespitlerimdir

astra enjeksiyonlu araç olduğu için acaba problemmi yaşıyor çünkü broadway karbüratörlü hafif gaz vererek hızlı kalkıyor ama daha sonra tıkanıp kalıyor haksızmıyım!

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,ben arabayı alalı 2 sene oldu.Aldığım ilk zamanlar farketmemiştim ama sonra yavaş yavaş hissettim ki;arabada bi çekiş sorunu ve tekleme gitmedi gitti arabadan.ilk kalkışlarda (özellikle araba doluysa) araba kalkıp hareket edinceye kadar arkadaki yada yoldan bana yol veren arabalar kesin diyolardır 'şu acemiye bak diye'.hele bide hafif yokuşsa aman Allahım,babamın 91 model bi broadwayi vardı üzülerek söylüyorum 5 basar.Neyse servise gittik, gitmedik mi kaç defa.Şu an bişey görünmüyo aynı şeyi yapınca getir dediler.Bişey dicem ama terbiyem el vermiyo.Neyse silindir kapaklarında kurum var ondan denildi.Başka biyerinde bişi görünmüyo.egr vb normal denildi.2 gün önce abim memlekete gitmek için benim arabayı aldı(onun 2000 rxt clio 1.6 hb var) esya vb fazla,rahat gidelim diye,tabiki de verdim, bende onun clio'yu aldım.Şunu söyleyebilirim 2 gündür araba sürmenin keyfii yaşıyorum.kalkışlar olsun yolda gidiş olsun, görüş açıklığı olsun keçi gibi maşallah.Bu anlattıklarım uydurma değil reel tespitlerimdir

clio ile astra yı kıyaslamam bile.Astrayla klima açık rampa yolda 5 km çıktım hızım 120 den 100 e düştü o kadar.(rampa dediysem çok ağır bi rampa değildi.)Oda gayet normal klima kapalıyken araç yüklü de olsa şimşek gibi tırmanması lazım.Bence senin arabanda özel bir sorun var.İnşallah düzelir.

Son düzenleme:

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arabayı siz elden cıkartın.. bu saaten sonra o araba düzelse bile daha sonra kücücük bir sorun dahi gözünüzde fazlasıyla büyümüş olucak ve kendinizi yıpratıcaksınız..

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın dediği gibi siz arabayı satın bu konuda kitlensin!!!