sesler başladı galiba :S

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracı ılk calıstırdıgımda gostergeler test yaptıgı ( selamlama ) sırasında cızzzzzz dıe ses gelıyor test bıttıkten sonra kesılıyor bu ses  normalmı bır dıgerde aracla gıderken arkadan sankı bırsey kopuyor gıbı esnemesınden kaynaklı ses sıkayetlerıyle uyusuyor sanırım bu 2 ses dısında baska bırsey yok gıbı bunları gıdermeyle ılgılı bılgısı olan arkadasların tavsıyelerını beklıyorum

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: sesler başladı galiba :S

IIfastexII link' Alıntı:
arkadaslar aracı ılk calıstırdıgımda gostergeler test yaptıgı ( selamlama ) sırasında cızzzzzz dıe ses gelıyor test bıttıkten sonra kesılıyor bu ses  normalmı bır dıgerde aracla gıderken arkadan sankı bırsey kopuyor gıbı esnemesınden kaynaklı ses sıkayetlerıyle uyusuyor sanırım bu 2 ses dısında baska bırsey yok gıbı bunları gıdermeyle ılgılı bılgısı olan arkadasların tavsıyelerını beklıyorum
ilk şikayetiniz araç bilgisayarının kontrol sesi bütün sistemi kontrol edip hazır hale getirmesinin sesi cızz dızzzzt :) gibi bir ses bütün j lerde var,ikincisi amortisör sisteminin sesi olması çok olası bunu servise danışabilirsiniz.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cızzz sesi bende de var.hatta dedim ulan bu ne araba vibrationa alıo kendini herhalde :D.demek kı endişelenecek bişe yokmuş :)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cızz dızzz sesi hepimizde var. Panik yok :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O sesi berberlerin elektrikli ense traş makinalarına benzetiyorum hoşuma gidiyor  011zaa 005hihih

exp27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu ses olayına çok takmayın ben çok şükür şimdiye kadar duymadım bises ama sonradan çıksa bile çok fazla takmıyacam  toyota ,ford ,woswogan forumlarını inceledim baktım onlarda sesten illallah etmiş Bu türkiyedeki yol şartlarından sanırım yada bu sınıftaki bütün araçlarda var en sağlam diye övünülen toyotada bile herkes ağlıyor

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O ses yüzünden korkup inen arkadaşım var :)

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen yapicak birsey yok yani her taraf cukur birinden kacsan digerinden kurtulamiyorsun yolda degil sanki dag tepe geziyoruz araba napsin ki

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

exp27 link' Alıntı:
Arkadaşlar bu ses olayına çok takmayın ben çok şükür şimdiye kadar duymadım bises ama sonradan çıksa bile çok fazla takmıyacam  toyota ,ford ,woswogan forumlarını inceledim baktım onlarda sesten illallah etmiş Bu türkiyedeki yol şartlarından sanırım yada bu sınıftaki bütün araçlarda var en sağlam diye övünülen toyotada bile herkes ağlıyor

Daha önce Toyota ve Ford um vardı; Ford sıkıdır sağlamdır ama sert araçtır içinde de sert plastik çoktur ses yapar, Toyota sorunsuzdur ama Ford - Opel gibi sıkı bir işçiliği yoktur, o da ses yapar, Vw biraz daha iyidir ama o da değişik yerlerden arada ses yapar...

Kullanıp da ses duymadığım üst sınıf Mercedes ve Bmw ler dışında hemen her markada benzer sorunlar çok az ya da daha fazla olmak üzere var malesef.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün dikkat ettim yol resmen bitmedi sağ taraftan öyle ses geliyorki tıkırtıdan kafayı yedim. Durdum torpidoyu boşalttım hala ses. Balık sırtı yolda bu ses olur mu yaa?!! Sesi arkadaşların taktığı kadar varmış.. :(