ses sistemi yardım

SiLvEr_kNiGhT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese hayırlı pazarlar 97 vectra b kullanıyorum ama son 5 aydır hoparlörlerin bazen birinden ses geliyor bazen hapsi çalışıyor uzun yolda insanın kafasını ağrıtıyor duruma geldi üzerinde hala orjinal teyp ve hoparlörleri var bazen çoğu kanalları tam çekmiyor cızırtılı yapıyor fm trans kullanıyorum ama artık tat alamıyorum ufak yollu bir sistem toplamaya karar verdimn ve nette dolaşırken Navitech CDT-6950 Bdt teybi gördüm araştırdım özellikleri güzel yok yok diyebilirim bunun yanına 4 tane Pioneer TS-G1712i 17cm 2-Yollu Hoparlörler monte etmeyi düşünüyorum tabi ki bir pıonner sistem kadar güzel bişey beklemiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz bunun yanına 1 bass ve anfi ile nette güzel ses verdiklerini yazmışlar kullananlar varsa bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun kalırım

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İLk olarak üye tanıtımını yapmanız gerekir.

Teyb'e bakmadım normal bir teyp'tir.4 tane hop'u teyb'e bağlarsanız çıkışları yeterli gelmiyeceği için ses şahsen beni tatmin etmez.Hop'ları bağlamak için bir anfi takarsınız.Sub işi size kalmış bass vurmasını istiyorsanız bağlayın.Bütçeyi belirtirseniz daha iyi yardımcı olunur.

SiLvEr_kNiGhT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşağı yukarı 500 civarında ufak bir sistem düşünüyorum şimdi bu rakamda tabi pıonner daha mantıklı gelebilir fakat ilk etapda bass ve anfiyi sonradan yapmak biraz daha rahatlatacak diye düşünüyorum hem ilk olarak kendimi fazla sıkmamış olacağım

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer'ın ucuz olduğunumu söylüyorsunuz anlamadım açıkçası.Ucuz olduğunu söylüyorsanız kaçak cihazları ucuz.Teyb'in fiyatı zaten 325Tl Pioneer 2 çift hop'ta nerden baksanız 200 lirayı geçer sıfır alıcaksanız daha pahalı olur zaten.Sonrasında bir anfi alabilirsiniz.Bass'sa keyfinize kalmış bass alıcaksanız ileride anfiyide onu düşünerek kaliteli almanız gerekir.

SiLvEr_kNiGhT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok pıonner ucuz değil pıonnerde almak istediğim seri 4000 seri en düşük olarak ama onlar pahalı. benim ilk başta bahsettiğim marka pıonner den düşük bir maliyeti var ondan dolayı dedim bahsettiğim pıoneer hop.ler de paketi 100 tl o anlamda bahsettim yok durumum iyi olsa vectra gibi bir arabaya pıonner den başka bişey düşünmek olmaz fakat her şey dediğim gibi durumlardan geçiyor ve bende beni idare edecek düşük maliyetli ve beni idare edecek bişey düşünüyorum.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz sistemi bağlayın ozaman sıkıntı olmaz.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet navitech bende kullandım zamanında kumandayla sesi açıp kısın hatta bütün işleri kumandadan yapın tuşları bozulmaya çok müsait özellikle ses açıp kapıma.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.