ses açma tuşundan bıktım kısmaya çalışıyorum acılıyo açmaya çalışıyom kısılıyo!

selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum insanları bu problem sizinde başınıza geldimi bilmiyorum ama benim cok canımı sıkıyo nasıl bi olaydır anlamadım ses açmaya çalışıyorum ses kapanıyo sesi kısmaya çalışıyom ses artıyo:( bıktım artık başına gelen biri varsa bana nasıl kurtulabileceğimi söyleyebilirmi acaba:(

Afterthefog

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bendede aynı oluyor sesi acarken bazen acıp bazen kısıyor bazen cok açılıyor

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı olay bendede var azcık elim değse ya kısılıyor ya da sonuna kadar ses açılıyor bunları biz mi ayarlayamıyoruz yoksa bozuk mu ki?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Car 400 değil mi? Ben bu yüzden direksiyon kontrollerini kullanıyorum

fsadak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bahsettiğiniz olay tamamen oksitlenme veya tozlanma ile ilgili. O bahsettiğiniz ses açma kapama düğmesi sonsuz tur dönebilen ve aslında her döndüğünde bir butona basıyormuşsunuz gibi davranan basit bir mekanizma. Oluşan oksit veya tozlanma bu soruna sebep oluyor. Elinizden geliyorsa söküp oksit giderici bir sprey ile temizleyebilirsiniz. Eğer yapamazsanız herhangi bir elektronikçi çok cuzi bir fiyata sizin için bunu yapabilir...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bahsettiğiniz olay tamamen oksitlenme veya tozlanma ile ilgili. O bahsettiğiniz ses açma kapama düğmesi sonsuz tur dönebilen ve aslında her döndüğünde bir butona basıyormuşsunuz gibi davranan basit bir mekanizma. Oluşan oksit veya tozlanma bu soruna sebep oluyor. Elinizden geliyorsa söküp oksit giderici bir sprey ile temizleyebilirsiniz. Eğer yapamazsanız herhangi bir elektronikçi çok cuzi bir fiyata sizin için bunu yapabilir...

evet nedeni bu. ama ben de direksiyonu kullanıyorum.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
tuşun üstüne hafifçe bastırarak çevirirsenz olmaz bunlar.... ya da cd çalar taktırın kurtulun :)